IV. TŘÍDA B 3. kolo 5.-6.9.2015

IV. TŘÍDA – B

MYSLÍVECKÝ SLÁDEK ČTYMI GÓLY KOLINEC O BODY OBRAL

Ve třetím kole měl  Kolinec, který hrál v Myslívě smůlu, když narazil v domácím týmu na mimořádně v tomto zápase střelecky disponovaného  domácího Jana Sládka(ročník nar.1981). V minulém ročníku se 13 góly nejlepší střelec Myslíva si v tomto duelu vylepšil dobu potřebnou na vstřelení jedné branky s přihlédnutím na počet odehraných minut 132 minut z minulého ročníku, když v průměru proti Kolinci dokonce skóroval  jednou za 15 minut! Z pohledu Kolince , který nastoupil pouze o deseti  venku třikrát skóroval a přesto prohrál je to smůla a  na druhé straně nechat si dát všechny branky a od stejného hráče je zase tak trochu ostuda. Ostuda  je také na straně rozhodčího utkání, který nedokázal ani  u střelců branek pro lepší představivost popsat minuty , kdy branky padaly!  Po těsných výsledcích ve vzájemných utkáních v minulém ročníku posledních dvou týmů tabulky, tentokrát duel H.M.Boží – Soběšice skončil přesvědčivou výhrou  o čtyři góly domácího celku.

SOKOL HRADEŠICE B - SOKOL VEŘECHOV  3:2 (2:0)

Branky:12. Buchta Lukáš, 26. Nováček Tiomáš, 86. Vaněček David – 47. Šíp Petr, 57. Petržilka Martin. Rozhodčí: Bala Petr ; ŽK; 1:2; Diváků 70.

Sestava : Sokol Hradešice B: J. Kovanda – L. Melka, J. Gabriel (66.ČK), V. Hlaváč , L. Buchta, L. Vaněček, T. Nováček, V. Kotiš, F. Šašek, D. Vaněček, V. Metlička (ŽK).

Sestava Sokol Veřechov: P. Zerzán – L. Želísko (ŽK), J. Brabec, M. Hnídek, P. Panuška, J. Hodánek (67. J. Hozman (ŽK)), J. Želízko, M. Petržilka, Š. Mach, P. Šíp, M. Hladáček.

Zápis z utkání (sestavy) ZDE

HORY MATKY BOŽÍ - TJ SOBĚŠICE  4:0 (2:0)

Branky:32. Chmelík Martin, 38. Chudý Josef, 61. Samko Mikuláš, 72.   Domingos Uzo.

Rozhodčí: Petličarovský Ivan ;ŽK; 1:2; Diváků 70.

Sestava Start H. M. Boží: M. Prokop – P. Bernard, K. Dolejší (45. J. Karásek), M. Samko, L. Bernard, T. Probst (ŽK), Z. Hoffmann, J. Chudý (ŽK), M. Chmelík (55. U. Domingos), T. Chudý (59. F. Samko), O. Matějka.

Sestava Sokol Soběšice: Z. Aizner – K. Hanuš, M. Čech, J. Bárta, J. Niebauer, L. Pokorný (46. V. Švec), T. Roháček, T. Motl, J. Bartík, J. Štěrba, D. Pohořal.

TJ SUŠICE C - TJ MILČICE  3:0 (2:0)

Branky: 22. a 50. Žežulka Václav, 40. Kratejl Petr .

Rozhodčí: Abraham Josef ;ŽK 2:2; ČK (80. Staněk Jaroslav );  Diváků 70 .

Sestava TJ Sušice C: J. Staněk (ČK 80) – J. Sova (46. L. Blažek), P. Vinický (ŽK), J. Macháček, R. Mottl (ŽK), P. Kratejl, J. Podlipský, J. Kadlec (46. V. Dušek), D. Hanula, V. Klíma, V. Žežulka.

Sestava Sokol Milčice: A. Mašíček – P. Ticháček, P. Beran, J. Chládek, J. Vladař, T. Vladař (ŽK) (76. H. Havlík), L. Marek, M. Skala, J. Bláha, M. Brejcha (58. M. Skřivan), V. Kříž (ŽK).

SOKOL MYSLÍV - SOKOL KOLINEC   4:2 (1:2)

Branky:  4 x Sládek Jan  - 2x Kratochvíl Vít, 1x Horák Jan

Rozhodčí: Blaheta Josef ; Diváků 50.

Sestava Sokol Myslív: L. Ryba – J. Sládek (75. L. Bouzek), M. Maršík (83. J. Moravec), J. Harenčák, D. Vavřička (46. J. Silovský), J. Šterba, J. Hora, Z. Marek, L. Tuček (31. M. Moravec), M. Bláha, K. Korytář (74. J. Humpel).

Sestava Sokol Kolinec: P. Kluch – J. Hoffman, M. Bejvl, M. Škarda, M. Zavřel, M. Milfort, D. Milfort, V. Kratochvíl, V. Princ, J. Horák, P. Vích.

Milan Milfort Kolinec: " Kolinec nastoupil pouze v devíti jelikož Zavřel na utkání se  nedostavil s tím, že Myslív nenašel. V poločase Kolinec doplnil desátého hráče,  ale   Myslív měl přesto až do konce přesilovku. I přesto Kolinec vedl 2:0. postupem času však ubývaly síly a Myslív nakonec vyhrál. V závěru Kolinec ještě mohl vyrovnat ale zakoncujici hráč podcenil situaci a nedokázal míč umístit do prázdné branky. Ještě uvádím,  že Kolinec byl bez brankáře,  jelikož Suk je vykartovan a Boublík zraněn. Proto mohu všem našim hráčům poděkovat za bojovnost a obětavost. "

HAAS CHANOVICE B - SVATOBOR HRÁDEK B  1:2 (1:1)

Branky: 60. Vivatenko Jurij – 18. Zachata Josef, 75. Rada Jan

Rozhodčí: Mácal Roman ; Bez karet;  Diváků 30 .

Sestava Chanos Chanovice B: D. Petržilka – R. Patsch, M. Klásek, J. Vivatěnko, L. Pavlovský, J. Klásek, D. Pavlovský, D. Bártík, L. Rada, J. Kodýdek, P. Lukeš.

Sestava Svatobor Hrádek B: S. Křižek – K. Hubáček, K. Mareš, K. Jírovec, J. Bureš, J. Zachata, P. Buchsbaum, T. Adamec, R. Lísa, L. Rychtařík, J. Rada.

SOKOL PAČEJOV B - SOKOL KVASETICE  0:3 (0:2)

Branky: 11. a 69. Bouzek Petr, 41. Ballý Michal

Rozhodčí: Kurc Lubomír ;ŽK 1:3;  Diváků 60.

Sestava Sokol Pačejov B: M. Bulka (46. P. Bokr) – L. Šmrha, J. Hosnedl (ŽK), P. Hosnedl (80. O. Bábík), P. Jakab, D. Kopáček, J. Panuška ml., V. Suda (46. F. Sedláček), O. Štěpán, J. Kodýdek, D. Königsmark (58. F. Ráček).

Sestava Sokol Kvasetice: F. Suchý – Z. Hanzlík, M. Ballý, P. Ballý (ŽK), P. Bouzek (ŽK), O. Klíma, Z. Maršík (ŽK), L. Vojta, A. Kubáň (62. R. Roub), J. Hanzlík, V. Březák (72. L. Hanzlík).