KP žáci starší 4. kolo 29.-30.8.

KP ŽÁCI STARŠÍ

NÝRSKO ZVLÁDLO ZAČÁTEK NA JEDNIČKU A JE  DRUHÉ

HORAŽĎOVICE SE VRÁTILY S TUCTEM GÓLŮ

V anglickém týdnu odehráli účastníci KP starších žáků tři zápasy. Jediný z týmů  z Pošumaví který, měl ve všech zápasech výhody domácího prostředí bylo Nýrsko a to této výhody využilo na sto procent. Dvě výhry za sebou získali žáci reprezentují Start Luby a poskočili v tabulce na 4.místo. První vítězství si připsaly Klatovy a Sušice, zatím co v úvodních dvou kolech doma úspěšné Horažďovice si přivezly ze hřiště jedno ze spolufavoritů na celkové prvenství z Vejprnic  tucet branek.

SENCO DOUBRAVKA - SK KLATOVY 1898  1:3 (1:3)

Branky: 15. Tauš Daniel – 12. Javorský Ondřej, 17. Bilíček Matyáš, 31. Jirotka Jakub

Rozhodčí: Doksanský Tomáš ; ŽK 2:2; Diváků 40.

Sestava SK Klatovy 1898: F. Muknšnábl – T. Bachroň, F. Mareš, P. Berka (ŽK), M. Bilíček, M. Barborka, D. Baxa, T. Partyngl (ŽK), O. Mareš, O. Javorský, P. Pretzelmayer – M. Pytlík, M. Kapusta, J. Jirotka, M. Jiřík, D. Šulda.

TJ SUŠICE - FK NEPOMUK  5:1 (3:1)

Branky: 15. 25. a 60. Rauner Václav, 24. Kadlec Josef.

Rozhodčí: Bína Roman ; Bez karet; Diváků 30.

Sestava TJ Sušice: A. Václ – O. Soumar, M. Krouský, P. Potužák, O. Macháček, T. Mika, V. Němec, V. Rauner, J. Kadlec, T. Kutil, L. Kavale – Š. Krůs, J. Myslík, M. Kramár, M. Holman, J. Koryťák.

SK SLAVIA VEJPRNICE - FK HORAŽĎOVICE  12:3 (8:2)

Branky: 3.,8. a 32. Kotva Tomáš , 4.,5.,18. a 67. Vodrážka Daniel, 21. Žďárský František, 24. Bayer Jan, 47. Vomáčka Robert, 56. Sochor Lukáš, 65. Kubíček Jan – 13. a 45. Bartheldy Václav, 25. Pikeš Radim.

Rozhodčí: Ruda Daniel ; Bez karet; Diváků 30.

FK Horažďovice: J. Přerost – D. Jedlička, L. Polomis, M. Pitulová, L. Král, J. Masopust, T. Stulík, J. Boček, J. Štěch, T. Hnídek, V. Bartheldy – A. Pančenko, D. Bartoš, R. Pikeš, A. Faltys, V. Král.

TJ START LUBY - TJ DYNAMO ZČE PLZEŇ  3:1 (1:1)

Karel Křížek

I druhé mistrovské utkání na domácí půdě zvládli domácí na výbornou a TJ Dynamo ZČE Plzeň porazili 3 : 1. Hned v úvodu utkání měli domácí dvě velké šance, ale hostující brankář obě zlikvidoval. Skóre utkání tak otevřeli hosté, kteří v 5. minutě utkání využili nedorozumění v zadních řadách domácích a střela Tomáše Josífka skončila za zády Ondry Přibyla a vedli 0 : 1. Domácí ale přidali na bojovnosti a v 15. minutě srovnal Radek Mužík na 1 : 1. Také ve druhém poločasu hráli domácí s nasazením, zpřesnili přihrávky a kombinaci a hosty nepustili do žádných gólových příležitostí. Sami si vypracovali několik šancí, ale gólově se prosadil jen Radek Mužík, který dělal obraně hostů největší problémy. Ve 42. minutě po přesné přihrávce utekl hostujícím obráncům a zvýšil na 2 : 1, v 69. minutě byl znovu na konci útočné akce domácích a zvýšil na 3 : 1. Svým hattrickem tak zařídil vítězství domácího celku, které, vzhledem k výkonu, nasazení a vyloženým šancím, bylo zasloužené.

Branky: 15.,42. a 69. Mužík Radek  - 5. Josífek Tomáš.  Rozhodčí: Petrželka František; ŽK 2:2.

Sestava Start Luby: O. Přibyl – P. Strolený, O. Kaiser, J. Štilip, D. Hajšman, J. Petrželka, M. Pivoňka (ŽK), P. Flosman, H. Pikhart, R. Mužík (ŽK), V. Maňas – L. Janda, V. Thumvald, T. Votava, J. Holý, J. Říha, V. Málek.

SKP OKULA NÝRSKO - FK TACHOV  4:2 (0:2)

Branky: 37. a 57.  Mašat Filip, 39. Bastl Adam, 54. Gondek Patrik – 2. a 32. Jócsik Ondřej

Rozhodčí: Valenta Martin; Bez karet; Diváků 30.

Sestava O.Nýrsko: J. Jiřík – P. Ludvík, M. Jarko, M. Jarko, A. Šťuka, A. Bastl, P. Gondek, A. Vacek, A. Keřlík, A. Keřlík, F. Mašát – F. Irlbek, Š. Švec, D. Václavovic, T. Kmeťo.