KP muži 4. kolo 29.-30.8. 2015

KRAJSKÝ PŘEBOR  MUŽI

V POŠUMAVSKÉM DERBY V SUŠICI DOMÁCÍ FAVORIT NEZAVÁHAL

Ve čtvrtém kole krajského přeboru zajížděly Luby již  ke třetímu zápasu na hřiště soupeře. V těch předcházejících dvou duelech venku opakovaně bodovaly, ale potřetí se to již na půdě v minulém ročníku krajského přeboru druhého celku tabulky nepodařilo.

Tahákem tohoto kola KP ale zejména v Pošumaví bylo derby v Sušici. To také potvrdil zájem diváků, kterých se v ochozech sušického stadionu sešlo více než čtyři sta. Role favorita byla jednoznačně na straně domácích. Hosté ze Svéradic přesto jim tuto roli zejména v prvním poločase hodně zkomplikovali, když ujali po pěti minutách hry vedení. Domácím se podařilo skóre vyrovnat až gólem do kabin. Po přestávce již vzala  Sušice vývoj skóre do své režie, bezpečně zvítězila a udržela si s jednobodovým náskokem roli lídra tabulky.

Foto Milan Kilián - Klatovský deník

SK SLAVIA VEJPRNICE - START LUBY  1:0 (0:0)

Branky: 48. Mašek Jakub

Rozhodčí: Špoták Rudolf - Šiška Pavel, Pohančeník Pavel . ŽK 3:3; ČK 1:1 ( 40. Dufek Michal(brankář- zmaření vyložené brankové příležitosti  ; 68. druhé napomenutí  Čipera Pavel) ; Diváků 100.

TJ Start Luby: V. Hromada – F. Sýkora (46. J. Voráč), K. Křížek, V. Koželuh, M. Vejskal, P. Čipera (2 ŽK) (ČK 68), M. Sysel (ŽK) (85. P. Voráček), K. Švárora (78. J. Lysek), V. Turner (ŽK), A. Čížek (78. M. Pivoňka), M. Lávička.

Další podrobnosti nehlášeny.

SUŠICE - FK SVÉRADICE  5:1 (1:1)

Branky:45. Kočí Radek, 55. Králík Jaromír, 58. Szedmák Jakub, 77. a 88. Vrhel Miroslav - 5. Krejčiřík Stanislav .

Rozhodčí: Štökl Jiří - Homr Michal, Bína Roman; bez karet; Diváků 411.

Sestava TJ Sušice: K. Gill – M. Vrhel, R. Kočí, J. Szedemák, J. Kysilka, T. Fuchs (84. M. Krejčí), P. Matějka, O. Skrbek, J. Skála (84. P. Hubáček), J. Skuhra (46. J. Králík), F. Hrach (84. M. Bachroň).

Sestava FK Svéradice: J. Rojík – M. Škyrta (81. D. Klas), M. Herout, V. Beránek, M. Chaloupka (87. M. Klas), S. Krejčiřík, M. Heřman, S. Makovec, T. Klíma, V. Brůha (43. J. Lávička), R. Kába.¨