KP dorost starší 1. kolo 22.-23.8.

KP DOROST STARŠÍ

Z ROKYCAN SE VRÁTIL KLATOVSKÝ DOROST BEZ BODŮ

První podzimní klání v krajském přeboru dorostu skončilo pro klatovský dorost bez bodového zisku. Na rozdíl od minulého ročníku, kdy Klatovy v Rokycanech vyhrály 6:1 a po té i letos na jaře doma 2:0  se z bodů radovali pouze domácí.  Obdobně dopadl i  zápas mladších dorostenců obou klubů. Oproti tomu minulému hranému na podzim v Rokycanech  který skončil 2:4 pro Klatovy tentokráte padlo dohromady  13 gólů , což jednou tolik, ale sedm z toho do branky Klatov.

ROKYCANY  - SK KLATOVY 1898  2:1 (0:0)

K průběhu utkání uvedl trenér Klatov Ján Gašpár : „ Začátek utkání a pak i celý první poločas patřil nám, hráli jsme s chutí a soupeře jsme přehrávali kombinační hrou. Velmi dobře nám hrála záložní řada, z přečíslení jsme se dostávali snadno do zakončení, ale tady nastal velký problém a důvod naší prohry. Během 15 - ti minut hry jsme postupovali tři krát sami na brankáře domácích, v jednom případě dokonce ve třech hráčích, ale koncovku vzal na sebe hráč, který měl naprosto nejhorší pozici a místo přihrávky zvolil střelu do brankáře. Akci zápasu pak předvedl Vašek Kaas, kdy v plném běhu se uvolnil přes tři hráče domácích, ale v pokutovém území soupeře nezachoval klid a jeho přihrávka na spoluhráče byla zbytečně prudká.

Ve druhém poločase nám ukázali hráči domácích, jak jít za vítězstvím. Nezachytili jsme útok na naší pravé straně, následoval centr před branku a zakončení z prvního doteku, 1 : 0. V této části hry měl soupeř navrch a zatlačil nás na naší polovinu hřiště, dopouštěli jsme se zbytečných chyb a druhý gól soupeře padl jenom proto, že jsme nedokázali na hranici pokutového území odkopnout míč. V 75. min. se před bránou soupeře prosadil chladnokrevně SKÝPALA, 2 : 1. V závěru jsme si dokázali vytvořit tlak a vyrovnávající branka visela ve vzduchu. V poslední minutě ve vyložené šanci ztroskotal Kapusta, z bezprostřední blízkosti nastřelil míč jenom do brankáře domácích.“

Rozhodčí König Michal ; ŽK 0:1 ; diváků 30.

Sestava Klatovy : Šít Dominik  - Křepel Tomáš , Čabrada Karel ,Lysek Jakub , Bláha Filip ,Kaas Václav , Marek Michal, Pitel Jakub -ŽK(70.Skýpala Jakub),Urs Lukáš N,Povolný Petr ,Javorský Tomáš

Branky: 55. Cibula Tadeáš, 64. Maštera Debuc – 79. Skýpala Jakub

Zápis z utkání (sestavy) ZDE

SUŠICE – TACHOV  0:1 (0:0)

Branky: 76. Čoka Dominik

Rozhodčí Schwarz Petr; ŽK 2:2; diváků 50

Sestava Sušice : Šoupal Tomáš ( 63.Stupka Lukáš)  - Vichr Tomáš ,  Hubáček Patrik , Vítovec Filip ,Hájek Lukáš , Čanecký Jan , Kutil Jiří (71. Svoboda Florián) ,Brabec Jakub(ŽK) ,Pojar Jakub (ŽK), Gerčák Jiří , 81.(Homolka Lukáš), Vlasák Daniel (28. Gajdečka Štěpán -56. Houška Zdeněk.  Zápis z utkání (sestavy) ZDE

TJ Jiskra Domažlice -  SK Slavia Vejprnice  1:1 (0:1) PK 6:7

TJ Dynamo ZČE Plzeň - TJ Přeštice  3:3 (1:1) PK 4:5

SK SENCO Doubravka  - SK Rapid Plzeň   4:0 (2:0)