KP žáci starší 1. kolo 22. -23.8.

KP ŽÁCI STARŠÍ

DERBY V HORAŽĎOVICÍCH ROZHODLY POKUTOVÉ KOPY

Mimo žáků SK Klatovy 1898, kteří po odstoupení FK Blšany z účasti v tomto ročníku krajského přeboru mají svojí  podzimní premiéru ostatní týmy z Pošumaví  v kraji za sebou.

Tahákem tohoto kola bylo pootavské derby v Horažďovicích, které rozhodly až pokutové kopy a v nich byli úspěšnější domácí. Nýrsko začalo stejně, jako na jaře skončilo, kdy přesvědčivě porazilo doma Sušici 7:0 a výrazné bylo jejich vítězství i nyní doma v duelu s nováčkem přeboru. Luby podruhé letos zajížděly k zápasu do Tachova a stejně jako na jaře i tentokrát zde prohrály výsledkem jako přes kopírák.

SKP OKULA NÝRSKO   - FC DYNAMO H. TÝN 6:0 (4:0)

Branky: 2. a 48. Vacek Adam, 3. Keřlík Aleš, 25. a 33. Jarko Martin, 45. Mašat Filip.

Rozhodčí Mazanec Marek

Sestava Nýrsko : Jiřík Jaroslav  - Šup Jan ,Ludvík Petr(ŽK),Jarko Marek ,Jarko Martin,Bastl Adam,Gondek Patrik ,Vacek Adam ,Keřlík Adam,Keřlík Aleš ,Mašat Filip ,Irlbek Filip,Švec Štěpán

Zápis z utkání (sestavy) ZDE

FK HORAŽĎOVICE  - TJ SUŠICE  1:1 (0:0) PK 3:1

Branky: 53. Pikeš Radim – 42. Němec Václav

Rozhodčí: Kulhánek Milan , diváků 50.

Sestava Horažďovice: Přerost Jakub - Jedlička Dalibor ,Polomis Lukáš ,Pitulová Markéta, Král Luboš ,Masopust Jakub,Stulík Tomáš ,Boček Jakub ,Štěch Jakub ,Hnídek Tomáš ,Bartheldy Václav , Pančenko Alex, Bartoš Diego, Pikeš Radim, Faltys Adam ,Král Vojtěch .

Sestava Sušice : Václ Aleš - Soumar Ondřej , Krouský Michal ,Potužák Pavel ,Macháček Ondřej, Krůs Štěpán ,Trš Lukáš ,Němec Václav, Rauner Václav ,Kramár Martin ,Kutil Tomáš,Kavale Lukáš ,Míka Tomáš .

FK TACHOV - TJ START LUBY  2:0 (1:0)

Karel Křížek

V úvodním utkání KP starších žáků zajížděli lubští na hřiště do Tachova. V nekompletní sestavě podlehli domácím 2 : 0, když oba góly dal ve 25. a ve 48. minutě Dung Viet Hoang. Ve vyrovnané první půli měli hosté několik šancí, které skončily u dobře chytajícího brankáře domácích Landrgotta. Ani ve druhé půli nedokázali překonat dobře organizovanou obranu soupeře a tak rozhodla větší aktivita domácích, kteří se dokázali prosadit střelecky a dvěma góly rozhodli o svém vítězství.

Sestava Start Luby:  Přibyl Ondřej, Strolený Petr, Štilip Jakub, Hajšman Daniel, Petržeka Jaroslav, Flosman Pavel, Pivoňka Matěj, Pikhart Hynek, Mužík Radek, Janda Leon, Málek Vladimír Říha Jan, Votava Tomáš a Hodek Jaroslav.

Branky:  25. a 48. Duong Viet Hoang

Rozhodčí : Hromka Pavel; diváků 50.