IV. TŘÍDA - B 1. kolo 22.- 23.8. 2015

IV. TŘÍDA – B

VLASTNÍ BRANKA DOMÁCÍCH UKONČILA STATEČNÝ SOUBOJ  V HORÁCH

Ve skupině B IV. třídy mužů  bylo z pohledu padlých branek úvodní kolo kolem zahřívacím. Výjimkou byl duel v H.M. Boží kde se mezi domácími a hosty z Milčic strhla v závěru zápasu branková přestřelka. Zápas ve kterém padlo osm branek definitivně rozhodl vlastní gól domácího Kundráče. Na dvou hřištích se o druhém bodu rozhodovalo v pokutových kopech . V Sušici byli úspěšnější hosté z Veřechova, v Pačejově byli zase lepší v penaltách domácí .

SUŠICE C – VEŘECHOV  1:1 (0:0) PK 2:3

Branky: 60. Blažek Lukáš - 85. Hladáček Michal

Rozhodčí Panušková Aneta . ŽK 2:0 ; Diváků ????

Zápis z utkání (sestavy) ZDE

HRÁDEK B – SOBĚŠICE  3:0 (2:0)

Branky: 16. Buchsbaum Petr , 44. Adamec Tomáš, 72. Kojzar David.

Rozhodčí Bala Petr; Ž 1:1; Diváků 50.

HORY MATKY BOŽÍ – MILČICE 3:5 (2:2)

Branky: 30. Matějka Ondřej, 35. Svoboda Ladislav, 78. Chudý Josef - 3. Vladař Tomáš, 10. a 85. Ticháček Pavel     , 78. Skala Milan, 87. Kundráč Martin  (vlastní).

Rozhodčí Mácal Roman; ŽK 1:2; Diváků 40.

CHANOVICE B – KVASETICE   3:2 (0:1)

Branky: 53.  a 80. Lukeš Patrik, 75. Patsch Robert - 42. Bouzek Petr, 85. Ballý Michal

Rozhodčí: Abraham Josef; ŽK :1; Diváků 50.

PAČEJOV B – KOLINEC  2:2  (1:1) PK 5:3

Vyrovnané utkání skončilo zaslouženou dělbou bodů. Kolinec šel do vedení v 10.minutě tečovanou střelou Jana Horáka. Ve 44.minutě srovnal gólem do šatny Petr Hosnedl. Po změně stran se podruhé trefil do černého kolinecký Horák, ale remízu zařídil v 78.minutě Honza Kodýdek. Vítězství mohli na svou stranu domácí strhnout v poslední minutě, ale Hosnedlova dalekonosná střela skončila na břevně. O zisku bonusového bodu pro domácí rozhodla střelba ze značky pokutového kopu. Za domácí penaltu proměnili Kodýdek, Kába, Štěpán, Škach a Bábik, za hosty Hoffman, Milfort D., Vích a Horák.
Branky: 44. Hosnedl Petr, 78. Kodýdek Jan

Rozhodčí Mácal Roman ; ŽK 0:1; ČK 0:1 (44.min.Suk Ivan -hrubé nesportovní chování , kritika rozhodčího v nepřerušené hře) ; Diváků 60.

HRADEŠICE B – MYSLÍV  2:1 (2:1)

Branky: 38. Hlaváč Václav, 40. Florian Martin - 14. Moravec Jiří

Rozhodčí Panušková Aneta; ŽK 0:1; Diváků 70.