Divize předehrávka 4. kola 19.8. 2015 KT-K.Vary

DIVIZE MUŽI A

KLATOVY DOMA LETOS PODRUHÉ  S KARLOVY VARY NA BODY NEDOSÁHLY

Po sobotní ztrátě bodů v derby s Rokycany se kterými Klatovy prohrály na pokutové kopy je čekal ve středu již třetí podzimní zápas na domácím hřišti. V předehrávce 4.kola hostily velmi kvalitní tým 1.FC  Karlovy Vary, který v neděli před rekordní návštěvou 1430 diváků na hřišti nováčka v Sedlčanech uhrál cennou remízu. V Pošumaví byli karlovarští ve středu ještě úspěšnější, získali zde tři body a přispěli k tomu, že domácí na ně nebudou mít dlouho dobré vzpomínky.  Po té, kdy v předposledním kole minulého ročníku v Klatovech zvítězili  6.června 3:0 skončil i podzimní vzájemný duel vítězstvím a opět to bylo rozdílem tří branek. Klatovy tak z maxima devíti bodů  uhrály pouhé čtyři body a pět ztracených bodů, to je bez ohledu na průběhy odehraných zápasů hodně !

KLATOVY - KARLOVY VARY 1:4 (1:1)

Martin Janda

Hned úvod utkání rozjásal domácí fandy, když si přízemní centr našel Krejčí a střelou z voleje propálil hostujícího brankáře. A prvních dvacet minut patřilo domácím, jenže vstřelit druhý gól se jim nepovedlo. Naopak hosté vyrovnali, když si po nepřesném odkopu standardní situace našel odražený balón hostující kapitán Oslovič a nedal Rojíkovi šanci. Domácí přestali hrát a mohli za to být trestáni, jenže vyloženou brankovou příležitost hosté neproměnili - jejich hráč mířil těsně vedle vzdálenější tyče.

Druhý poločas začal úplně opačně než ten první. Rychlou branku vstřelil Psovlavec hned po dvaceti sekundách hry. Využil dlouhý křižný balón a přehodil bezmocného Rojíka. Poté domácí předváděli neuvěřitelný tlak, a vypracovali si několik šancí. Vedle šla Krejčího hlavička, zblokovaná byla Kotrbova střela, při parádní střele Chirinciuce se zase vytáhl hostující brankář, neprosadil se ani hlavičkující Janda a následně hlavičkující Pavlovič. Nedáš dostaneš platilo těsně před koncem, kdy se do úniku dostal Psohlavec, udělal kličku brankáři a pohodlně zavěsil. Poslední branka padla v 93. minutě. Brankář Rojík šel na standardní situaci a hosté z brejku zvýšili do prázdné branky na konečných 1:4.

Branky: 2. Krejčí Karel - 32. Oslovič Tomáš, 46. a 90. Psohlavec Martin, 92. Krlička daniel

Rozhodčí: Štefan Michal - Hádek Jaroslav, Leška Martin ; ŽK 4:4; Diváků 250.

Sestava SK Klatovy 1898: J. Rojík – D. Řiský, D. Žáček, D. Pavlovič (ŽK), M. Janda, D. Chirinciuc (77. L. Krásný), T. Lhotka (ŽK), Kotrba (ŽK), K. Krejčí (ŽK), O. Kadlec (84. T. Gyorgy), M. Lukeš (86. S. Vítovec).

Sestava  1.FC Karlovy Vary: J. Dvořák – K. Koubek (ŽK) (65. M. Geňo), T. Oslovič, M. Pěkný, M. Polom (ŽK), P. Maňák (86. D. Krlička (ŽK)), M. Psohlavec, L. Mestl, J. Staněk (ŽK), J. Dušek (78. K. Plachý), Z. Lhoták.

ČESKÝ KRUMLOV - NOVÉ STRAŠECÍ  1:3 (0:1)

Branky: 48. Wagner Jakub - 45. Ducár Jan, 57. a 62. Glasnovič Marin.

Rozhodčí: Hurych Jan - Aubrecht Jan, Štuk Jaromír ; ŽK 0:3; Diváků 120.