Fotbalové turnaje v Lubech , v Měcholupech a Bezděkově z 25.7.2015 ve výsledcích a v obraze !

NÝRSKO V LUBECH TRIUMFOVALO I LETOS

Vítězství ve 27. ročníku získala o prvenství z minulého roku tak obhájila Okula Nýrsko. O umístění na prvních dvou místech se prakticky rozhodovalo již v úvodním klání, kdy domácí nezvládli duel s obhájcem prvenství Nýrskem. Překvapivě na posledním místě skončil exúčastník KP FK Horažďovice.

Foto z utkání Luby-Měčín Miroslav Sedlmaierdalší foto z úvodu turnaje a vyhlášení výsledků připojil  Karel Křížek

4.  FK Horažďovice      1:15 1 bod

Na turnaji rozhodovali rozhodčí - Harmady Miloš, Pastyřík Vladimír, Duda Václav a Hodek Jaroslav.

V rámci turnaje pořádající oddíl TJ Start Luby  předal ocenění bývalým hráčům a funkcionářům k jejich životnímu jubileu , šedesátým narozeninám,   Emilu Strádalovi, Zdeňku Čížkovi a Miloslavu Ostrihonovi .

MEMORIÁL JANA VLASÁKA VYHRÁLA MOCHTÍNSKÁ REZERVA

TJ Měcholupy byla pořadatelem již 47. ročníku memoriálu Jana Vlasáka. Tradičního turnaje mužů se zúčastnilo 6 družstev, vítězem se stal Sokol Mochtín "B". Před pěknou návštěvou se hrálo nejdříve ve dvou skupinách, pak o konečné pořadí.

Skupinu A vyhrál Mochtín "B", před SK Bolešiny a TJ Měcholupy "B", o pořadí ve skupině "B" rozhodovalo při stejném zisku 3 bodů skoré. Do finále postoupil z 1. místa Klášter, 2. byly Měcholupy "A", až 3. překvapivě skončil loňský vítěz Keramika Chlumčany.

Zápasy o konečné umístění:

O 5. - 6. místo: Chlumčany - Měcholupy "B" 1:0 ;

O 3. - 4. místo :  Měcholupy "A" - Bolešiny 1:1, na  PK  4:3 ;

O 1. - 2. místo :  Mochtín "B" - Klášter 1:1, na PK 4:2.

1. Sokol Mochtín "B"

2. SK Klášter,

3. TJ Měcholupy "A"

4. SK Bolešiny

5. Keramika Chlumčany

6. TJ Měcholupy "B".

Zápasy rozhodovala trojice rozhodčích Josef Javorský, Lubomír Kurc a Zdeněk Říha.

MOCHTÍN - DLOUHÁ VES  4:1 (2:1)

Přípravný zápas měl solidní úrovně a to zásluhou obou celků. Více ze hry měli od začátku domácí, kteří i častěji zakončovali své akce. V cestě za golem jim však stál výborný golman hostů Jiří Kodýdek. Skore otevřel mochtínský Zdeněk Plánička ve 34. min., ale již o dvě minuty později srovnal na 1:1 dlouhoveský Pavel Švec. Do přestávky ale šel Mochtín opět do vedení, když se z levé strany přízemní střelou prosadil ve 41. minutě střídající Zbyněk Smolík. Úvod druhého poločasu patřil hostům, ale své šance neproměnili, stejně tak jako později domcí hráči na druhé straně. Dalších golů se přítomní diváci dočkali až v závěru utkání. V 81. min. se trefil Jiří Dolejš, v 88. min. pak střídající Josef Rašek, kterému nezištně na gol přihrával Tomáš Babka. Rozhodčí Zd. Říha, hrálo se slušně, bez karet, branky - Plánička, Smolík, Dolejš Ji., Rašek - Švec.

FK SVÉRADICE  -  TJ KATOVICE  3:6 (0:3)

Divoká přestřelka. Prvních dvacet minut byli domácí lepší, ale nedali dvě stoprocentní šance. Druhá polovina první půle patřila Katovicům, které třemi brankami v řadě úplně rozložili domácí obranu. Na začátku druhé půle přidali Katovice další branku a vypadalo to na debakl. Potom však domácí přidali, zlepšili pohyb a dotáhli se na rozdíl jediné branky. Když to vypadalo, že se Svéradice gólově dotáhnou, přišly další chyby v obraně a Katovice odskočili opět na tři góly. V závěru domácí neproměnili další dvě šance a tak účastník jihočeského krajského přeboru zaslouženě zvítězil, když dokázal své šance na rozdíl od Svéradic, proměňovat.

Branky domácích:  Beránek 2 , Klas Martin

SOKOL LHOTA  -  SOKOL PAČEJOV 2 : 3 (1 : 2)

Nedělní přípravu zahájili lépe domácí a v 15.minutě po chybě v rozehrávce šli Strejčkem do vedení. Pačejov však ve 29.minutě vyrovnal Pepou Hlůžkem a ve 34.minutě otočil skóre, když Milan Kubaň pěkně uvolnil Vaška Kláska.

Po změně stran zvýšil v 59.minutě vedení hostů Jan Dytrt. Pačejov chytrou hrou kontroloval vývoj zápasu a Lhotě snížení na konečných 2 : 3 doslova daroval zbytečnou minelou v poslední minutě zápasu.

Tomáš Cihlář předseda Sokola Pačejov : „Nedělní přípravný zápas ve Lhotě jen potvrdil, že na vítěze 1.A třídy a čerstvého účastníka krajského přeboru umíme zahrát. V uplynulém soutěžním ročníku 1.A třídy jsme se Lhotou měli aktivní bilanci.“

Utkání řídil rozhodčí Michal Homer.

Sestava Pačejova: Kozlík - Ticháček - Žák - Štěpán - Kubaň M. - Hlůžek - Klásek - Panuška - Hosnedl J.- Dytrt - Kubaň J. Střídal Hosnedl P.

ŽIHOBCE - TJ SUŠICE  C  4:3

Branky : Hrach, Staněk, Nemrava O., Lemberger -  Chmelík,  Blažek a Hubáček