Přípravné utkání Mochtín - Luby

MOCHTÍN - LUBY 2:3 (1:0).

Přípravný fotbal dvou nováčků nového ročníku I.A třídy a KP přinesl golové šance na obou stranách a nakonec vítězství hostujícího Startu, který si ho zajistil dvěma slepenými góly v samotném závěru utkání. Domácí fotbalisté vedli 1:0 od 36.min. brankou kapitána Jiřího Dolejše. O vyrovnání se postaral v 75.min. dalekonosným centrem Marek Pivoňka, který k překvapení všech skončil v šibenici domácí branky. Mochtín šel znovu do vedení v 80. minutě, když odražený míč nekompromisně poslal do sítě lubské branky Jiří Čeleda - 2:1. Pojistku na 3:1 měl na svých kopačkách domácí T.Babka o čtyři minuty později. Obešel dva obránce Lub, ale hostujícího golmana zblízka nedokázal překonat. Nedáš - dostaneš, známe fotbalové pravidlo, přišlo vzápětí. V 86. min. srovnal na 2:2 technickou střelou Jan Voráč a v 88.min. využil zaváhání domácí obrany Filip Sýkora a střelou  do  houštiny těl ve vápně Mochtína střílí vítězný gol Lub !

Branky : Dolejš Jiří., Čeleda - Pivoňka M., Voráč, Sýkora; Rozhodčí Zdeněk Říha, ŽK 1:1.

Foto KD Jitka Kilbergerová

V neděli 26.7. od 17:00 hodin ve hraje v Mochtíně přátelský zápas Mochtín A - Dlouhá Ves. Další přípravný duel má Mochtín naplánován na středu 29.7. v 18:00 hodin, kdy domácím prostředí změří vzájemné síly s  budoucím soupeřem v 1.A třídě se Sokolem Pačejov.