1.B TŘÍDA skupina B 26. kolo 13. – 14.6. 2015

1. B  TŘÍDA  - SKUPINA B

1.B třída – aktuální výsledky

ČERNÝ PETR ZŮSTAL SOKOLU MĚČÍN

Posledním kole 1.B třídy  se rozhodovalo o tom, kdo ze dvojice ohrožených týmů Blovice a   Měčín sestoupí přímo do okresu a ten šťastnější z této dvojice pak dostane šanci bojovat v baráži o záchranu.  Při předpokládaném vítězství Blovic doma nad rezervou TJ Přeštice potřeboval Měčín v Dlouhé Vsi vyhrát.  Měčínští  vykročili v tomto derby správným směrem a rychle šli do vedení. Domácí srovnali ještě v prvním poločase, a když se tento stav již nezměnil, bylo jasné, že výhra na penalty již hostům bude málo platná a jsou odsouzeni k sestupu. Bohužel na tento neúspěch měčínských fotbalistů doplatí další  tým z okresního přeboru, který skončí předposlední a bude muset sestoupit do III. třídy.

DLOUHÁ VES -  MĚČÍN 1: 1 (1: 1)PK 0:3

F.Dryje

Po oba poločasy v podstatě vyrovnaná hra i pokud se týká vyslovených šancí. Skore měnili ve 4´min. hosté (Němec Dušan), který zakončoval po několika pěkných přihrávkách hostů. Na 1:1 ve 33´min F. Blažek, který se dostal po několika přihrávkách k míči a posílá prudkou střelu přesně do rohu soupeřovy brány asi ze 20m. Zápas byl zakončen k penaltovým rozstřelen, který vyhráli hosté v poměru 0:3.

Sestava domácí: Kodýdek, Goby, Sperl, Krůs,Hubený, Pechek, Švec, Kulhánek Dryje, Blažek,Trčan   střídali: 66´min Švajka Petr za Blažek František, 82´min Beránek Pavel za Švece P.. 92´min Hanzl za Kulhánka

Sestava hosté: Jarolím, Malán, Krotký, Čejka, Němec, Klíma, Štampach, Šlais, Duchek. Drmola. Střídali: 36´min Duchek za Jareše, 68´min Klima za Duchka J. 80´min Šlais za Šindeláře

Branky: 34.  F.Blažek - 4. Němec Dušan. Rozhodčí:  Velíšek Jiří;ŽK:3:1;Diváků :100.

ST. SMOLIVEC - HAAS CHANOVICE 2: 2 (1: 0)

Branky: Hrkel, Procházka - Polena, Černohorský, hráno bez karet, diváků 120

SK STRÁŽOV - FK ŽÁKAVA 2:1 (2:1)

Soutěžní ročník 2014/2015  1.B třídy, sk.B patří již k historii. Tu uzavřel závěrečným zápasem celé soutěže Strážov, který doma v kombinované sestavě dokázal vzít tři body Hozům ze Žákavé. I když to bylo utrápené vítězství má také svojí cenu, neboť hosté měli svojí kvalitu, kterou potvrdili v minulém kole, když na domácím hřišti připravili suverénnímu vítězi soutěže Sokolu Košutce (ta v posledním kole rozdrtila druhý Mochtín 8:0) první letošní porážku. Domácím spíše uškodila než pomohla rychlá vedoucí branka kterou dal již ve druhé minutě Broňa Mayer. Rozdíl e vyrovnaném utkání na hřišti byl ve výkonech brankářů. Zatím co domácí Michal Javorský několikrát svými zákroky svůj tým podržel, hosté měli svého gólmana na pravém místě až po vystřídání náhradníkem.

Přestože se domácím hra příliš nedařila, měli dostatek gólových šancí na to, aby tento duel rozhodli výrazným způsobem ve svůj prospěch již v prvním poločase. Rozhodla až branka Uruby, který ukázkově zakončil svoje sólo a vstřelil poslední gól Strážova v utrápené sezóně. Nicméně konec dobrý všechno dobré a ve Strážově i v příštím ročníku, který začne v druhé polovině srpna se bude chodit  opět na 1.B třídu!

Branky: 2. B.Mayer, 40. O.Uruba - 19. Huňáček (penalta); Rozhodčí: Liškutín; Diváci: 100

Sestavy :

SK Kovodružstvo Strážov: M. Javorský – K. Mundl, A. Presl, M. Chaluš, M. Šlégl – J. Hosnedl, T. Faltín, O. Uruba, D. Kološ – B. Mayer, T. Volf.

FK Žákava: P. Soukup (42. T. Košnar) – Váňa, Fiala (ŽK), Nekola, Huňáček – P. Bláha (ŽK), O. Soukup, Saro (ŽK), Skala – L. Drugda, Smazal.

KOŠUTKA PLZEŇ – MOCHTÍN  8: 0 ( 4: 0)

Branky: Blažejovský 3, Straka 2, Liška, Peknik, Zigmund; ŽK: 1:0. Diváků 100.

S. BLOVICE - TJ PŘEŠTICE B 4:0 (2: 0)

Branky: Hajský 2, Rous 2; ŽK: 2:3, diváků 60.

SP. POŘÍČÍ - ŠTĚNOVICE 4:1 (2: 1)

Branky: Šefl 3, Brudna - Volf; ŽK: 2:4, diváků 100