Krajský přebor dorostu mladší o 1.-5. místo 10. kolo 9.6.2015

KRAJSKÝ PŘEBOR – MLADŠÍ  DOROST

Krajský přebor mladší dorost – aktuální výsledky

KLATOVY – SPORTOVNÍ ŠKOLA PLZEŇ 3:5 (0:5)

Martin Janda

Mladíky nečekal lehký zápas a to se potvrdilo hned v úvodu. V první minutě šli hosté do vedení a poločas skončil hrozivým výsledkem 0:5. Soupeř vynikal ve všech směrech. Byl důraznější v osobních soubojích, lépe kombinoval, nepříjemně napadal po celé ploše a hlavně měl větší chuť hrát fotbal. Tu dostali klatovští hráči až po poločasové domluvě v kabině. Navíc jak se s hraje s chutí a zájmem jim ukázal věkem ještě žáček Bohdan Shklyarskyy, který nastoupil do druhého poločasu a vstřelil tři branky. A kdyby své šance proměnil také Šleis s Javorským, mohlo být na světě vyrovnání. Fotbal se ovšem hraje na dva poločasy a pokud si to hráči neuvědomí, budou mít v dalších zápasech velké problémy. Od soupeře, který si vítězství zasloužil se mají klatovští ještě hodně co učit.

Sestava: Šít - Křepel, Sojka, Bošek, Marek - Javorský, Kaas, Kapusta, Vlček - Pivoňka, Šleis

Střídali: Benda, Shklyarskyy, Skýpala

Branky: Shklyarskyy 3

Trenéři: Janda, Gaśpár