OKRESNÍ PŘEBOR – MUŽI

Okresní přebor -  aktuální výsledky

PRVNÍM SESTUPUJÍM JE MOCHTÍNSKÁ REZERVA

SVATOBORU HRÁDEK CHYBÍ K POSTUPU KRŮČEK - NESMÍ V POSLEDNÍM KOLE PROHRÁT

Předposlední kolo okresního přeboru přineslo první rozuzlení. Z OP sestupuje Sokol Mochtín B a počet kandidátů  na postup se zúžil na dva  týmy, Hrádek a Sušici B v otázce postupu a sestupu. Třetí kandidát SK Katovy B byl vyřazen TJ Nezamyslice brankou, která padla v první minutě nastavené doby hry . K postupu chybí nejmenší krůček Svatoboru hrádek, kterému k jistotě stačí doma  v utkání s Duklou Janovice získat jediný bod. Pokud by Hrádek doma svůj duel prohrál a Sušice by vyhrála derby divizních rezerv v Klatovech, pak by postupovala Sušice B. Pokud by z 1.B třídy  nesestoupil Měčín (hraje v posledním kole venku s Tatranem D.Ves) , pak by z OP sestupoval pouze jeden tým (Mochtín B). V případě sestupu týmu do OP z 1.B třídy by se zvýšil počet sestupujících o další tým. O tom, který to by potencionálně mohl být rozhodne poslední kolo. Variant se podle výsledků tohoto kola nabízí několik a při rovnosti bodů třech týmů by přišel v úvahu výpočet z minitabulky vzájemných utkání těchto celků.

BOLEŠINY - LUBY B  0:3 (0:1)

Branky :  27. Voráč Jan, 75.a 80.  Šůs Miroslav

Rozhodčí  Koura, ŽK 0:2 , diváků 70 .

Foto z utkání Bolešiny - Luby B  Milan Kilián , Klatovský deník

SUŠICE B - MOCHTÍN B   7:1 (2:0)

Zápas byl jednoznačnou záležitostí pro domácí tým. Výsledek rozhodl o sestupu hostů a domácí si před derby v Klatovech upevnili druhé místo.

Branky :  10. Skala Jan, 19. a 53. Varga Imrich, 58. Žežulka Václav, 64. Klíma Tomáš, 70. Jech Václav, 76. Farták Josef - 51. Staněk Pavel

Rozhodčí  Bureš Jiří, bez karet , diváků 50  .

Sestavy :

TJ Sušice "B":Jan Ludvar, Václav Jech, Josef Farták, Jan Skála, Tomáš Marek, Marek Halas, Tomáš Klíma, Imrich Varga, Pavel Hubáček, Miroslav Bachroň a Martin Mataše na střídání: Petr Chmelík, Lukáš Blažek, Václav Žežulka

Sokol Mochtín "B":Jakub Hadáček, Jaroslav Pretzelmayer, Jiří Podhráský, Michal Reitmaier, Lukáš Bláha, Josef Rašek, Tomáš Velek, Milan Žiak, Ondřej Sukovatý, Pavel Staněk a Jan Žiak na střídání: Viliam Pretzelmayer,Jaroslav Pavlík

MALÝ BOR – HRADEŠICE  1:3 (1:0)

Branky :  13. Šmrha Miroslav(vlastní)  - 55. Buchta Michael, 64. Šmrha Lukáš(PK), 89. Novák David. Rozhodčí  Stach , ŽK 5:3, ČK 1:0 (65. Šipla Miroslav), diváků 60.

NEZAMYSLICE - KLATOVY B  1:0(0:0)

Janda Milan

V důležitém utkání  domácím opět chybělo několik hráčů, k již omluveným(Ritter, Jiřík Josef) v neděli přibyli  kanonýr  Hlaváč  s vysokou horečkou a Beneš, který hrál celé utkání za Žichovice a tak nebyl schopen  pomoci v záchranářské bitvě. Utkání mělo dobrou úroveň, hosté v prvním poločase hrozili střelami z dálky, ale pozorného Kubů nepřekonali. Domácí měli několik příležitostí po standartách, ale pozorná obrana hostů vše vyřešila. Druhý poločas obě mužstva ještě přidala a tak úroveň zápasu stoupla. Hosté měli několik dobrých příležitostí, ale domácí obrana v čele s brankářem Kubou Kubů udržela čisté konto. Po změnách v sestavě domácích přišli i šance domácích. Po centru Tučka neproměnil Šatra, střela Burdy šla těsně vedle a závar po rohu vyřešil hostující brankář. Když se již schylovalo na penalty, 91min po dalším závaru se trefil Jan Jiřík a rozhodl, že body zůstanou doma.

Branky : 91. Jiřík Jan . Rozhodčí Šmrha, ŽK 1:0, diváků 40 .

Sestava domácí: Kubů-Kubovec Josef,,Drýk,.,Šlais,Kubovec V(Tuček).- Hupka, Pánek,. Jiřík Jan,Dlouhý, ,Krejčí (Burda)-‚Šatra P.

MĚCHOLUPY - BĚŠINY  3:1 (1:0)

Branky : 30. a 77. Bálek Dušan, 85. Maršálek David - 80. Kolář  Zdeněk.

Rozhodčí Habada Vlastimil, ŽK 4:2, ČK 0:4 (60. Fait Zbyněk, 65. Frous Michal, 85. Kolář Zdeněk, 85. Matějka Tomáš), diváků 100 .

JANOVICE - VRHAVEČ   4:3 (1:2)

Branky : 3. vlastní (Reitmajer Petr) , 63. Urban Miroslav, 75. a 83. Šlégl Jan  - 4. Mundl Karel (PK), 21. Taitl Lukáš, 60. Vítovec Petr

Rozhodčí   Marek, ŽK 3:1 , diváků 50.

VELKÝ BOR - HRÁDEK  0:3 (0:1)

Miloslav Kolář

V posledním domácím utkání sezony se ve Velkém Boru představil lídr přeboru a i když se domácí opět v kombinované sestavě snažili bojovat, herní rozdíl v prvním poločase  byl znát.  Několik šancí hostů vychytal domácí Václavík, ale na střelu Holečka ve 30 min. nedosáhl. V začátku půle druhé se domácí asi podvědomky stáhli, nechali hostům prostor, a tak zase musel čarovat Václavík. Hosté se opět prosadili až v 70  min. po závaru před brankou a sporné ofsajdové pozici . Vzápětí přidali gol třetí, ten ale kupodivu domácí nakopl a ti si v závěru zápasu vytvořili herní převahu a po pohledných akcích i několik šancí. Už ale bez alespoň korigujícího gólového zakončení.

Branky: 30. Holeček Radek, 70. Švelch Jakub, 80. Kutil Libor

Rozhodčí  Pressl Václav, bez karet , diváků 60.