Krajský přebor dorostu mladší o 1.-5. místo 8. kolo 30.-31.5.2015

KRAJSKÝ PŘEBOR – MLADŠÍ  DOROST

Krajský přebor mladší dorost – aktuální výsledky

MLADŠÍ DOROST ODEHRÁL OBA FINÁLOVÁ ZÁPASY S VEJPRNICEMI S NULOU

Oba  finálové zápasy o umístění na 1.-5. místě krajského přeboru mají za sebou  klatovští mladší dorostenci. Po výhře ve Vejprnicích 3:0 vyhráli  bez obodržené branky také zápas doma a to přesvědčivě  s celkovým součtem skóre 11:0.

KLATOVY - VEJPRNICE  8: 0 ( 3: 0)

Martin Janda

V jednostrannou záležitost se proměnil zápas mladších dorostenců. Ty v prvních dvaceti minutách exelovali a pohlednými přízemními kombinacemi se dostávali do šancí. První z nich využil Zedek, když v sedmé minutě z dálky trefil roh brány. V 16´přidal druhý gól Skýpala a o minutu později se trefil i Křepel. Do dvacáté minuty to bylo 4:0, když se podruhé a ne naposledy v zápase trefil Skýpala. Poté domácí ubrali ze své aktivity a další branka přišla až pět minut před odchodem do kabin, kdy završil hattrick Skýpala. Po přestávce už se hrálo pouze v prostoru třiceti metrů od hostující branky, kdy se soupeř zmohl jen na odkopávání balónů. Branky ale padli už jen tři. Postarali se o ně Šleis, Skýpala a Pivoňka.

Sestava: Šít - Zedek, Sojka, Bošek, Křepel - Vlček, Kapusta, Marek, Skýpala - Pivoňka, Šleis

Střídali: Benda, Kaas, Javorský. Trenéři: Janda, Gašpár

Branky: Skýpala 4, Zedek, Šleis, Křepel, Pivoňka

DOMAŽLICE  - SŠ PLZEŇ   0: 8 ( 0: 4)