Krajský přebor dorostu starší o 1.- 5. místo 8. kolo 30.-31.5.2015

KRAJSKÝ PŘEBOR – STARŠÍ DOROST

Krajský přebor  starší dorost – aktuální výsledky

V PRVNÍM POLOČASE NEPROMĚNILI PENALTU, V DRUHÉM TO NA VEJPRNICKÉ ROZBALILI A ZASLOUŽĚNĚ VYHRÁLI

Starší dorostenci  Klatov chtěli napravit nepovedený čtvrteční zápas a na vlastním hřišti  kdy podlehli v Plzni v předehrávce posledního kola  domácím energetikům po boji 4:3.  Stín nad touto prohrou  brzo zmizel a na světlo přišlo vítězství  po  výborně odehraném druhém poločase.

KLATOVY -  VEJPRNICE  3: 1 ( 0: 1)

Martin Janda

V prvním poločase nevyužil šanci pokutového kopu Krásný, když ho vychytal po celý zápas skvělý brankář hostů Václav Filip. Další šance nevyužil Dolanský, který nastřelil břevno a na břevně skončila i střela Krásného. Trest přišel v podobě inkasované branky ve 40´, kdy Rozbouch využil zaváhání obrany, našel si míč, který nikdo neodkopl a prostřelil vše co mu stálo v cestě. Druhá polovina byla zcela v režii domácích. Ty přitlačili svého soupeře na jeho polovinu a byla otázka času, kdy své šance promění. Vyrovnání přišlo deset minut po změně stran. Po individuální akci Bláhy se trefil Harmady. O šest minut později vstřelil vítězný gól Krásný, který převzal přihrávku od Kaase, zbavil se obránce, udělal kličku brankáři a vstřelil branku. Třetí branku přidal Kaas, když po krásné akci, kdy si narazil na hranici vápna se Šleisem, uklidil míč do branky.

Sestava: Schweigl - Macháček, Lysek, Čabrada, Bláha - Kozák, Kaas, Javorský, Pitel - Krásný, Dolanský. Střídali: Šleis, Šít, Harmady, Urs, Vlček . Trenéři: Gaśpár, Janda

Branky: Krásný, Kaas, Harmady

DOMAŽLICE -  SŠ PLZEŇ  2: 0 ( 2: 0)