Krajská soutěž dorostu, sk. B 28. kolo 30.-31.5.2015

KRAJSKÁ SOUTĚŽ , SKUPINA B – DOROST

KS dorostu sk.B – aktuální výsledky

V DERBY PŘIŠLY HORAŽĎOVICE O TRŮN NA KTERÝ SE VRÁTIL  OBHÁJCE LOŇSKÉHO PRVENSTVÍ MOCHTÍN

Tři kola před koncem krajské soutěže se zdálo, že je o prvenství v soutěži je prakticky rozhodnuto. Jarní části  soutěže vládly týmy z Pošumaví , výsledky pak nejvíce vyčnívaly Horažďovice a Nýrsko. Mochtín sice vyhrál přímý souboj kdo z koho s Horažďovicemi 5:2, ale tři jarní  prohry v Blovicích , v Nýrsku a na hřišti Slavoje Stod ho téměř vyřadil ze hry o první místo. Tam se přesto obhájce loňského prvenství nyní vrátil, kdy využil klopýtnutí Horažďovice, které doma prohrály na penalty svůj souboj se Sokolem Hradešice . Když nevyzpytatelný, ale stále dobrý Chotěšov po nerozhodném poločase  rozstřílel v Železné Rudě domácí Nýrsko, čekal na Mochtín příjemný návrat na trůn této soutěže.

HORAŽĎOVICE - HRADEŠICE   3:3 (1:2) PK 2:3

Branky: Greger Tomáš, Vachuška Aleš, Boček Jan - Buchta Lukáš 2, Vaněček David

Rozhodčí Pena, ŽK 0:1, diváků 30.

NÝRSKO – CHOTĚŠOV 1: 6 ( 1: 1)

Petr Janovský

V prvním poločase se hrálo vyrovnané utkání se šancemi na obou stranách. Značně prořídlá sestava domácích přišla po první půli o další dva zraněné hráče a dobře hrající hosté toho dokázali využít.

Branky: 30. Janovský  - 8. Vítek, 50. a 83.  Karban, 62. a 67. Braun, 85.  Kavka

Rozhodčí Bína

Sestava Nýrska:  Kubečka, Penc, Kováč, Nguyen, Vávra, Havel, Janovský, Toman, Jelínek, Němec, Kopecký, Novotný

MOCHTÍN - POSTŘEKOV 5:1 (3:1)

Domácí Mochtín splnil roli favorita, vyhrál jednoznačně a vrátil se opět  na vedoucí  místo tabulky krajské soutěže. Postřekov měl kvalitu v útoku, ale naštěstí pro domácí, své šance v 1.poločasu neproměnil. To Mochtín byl v zakončování efektivnější, ve 2.poločase pak již kontroloval hru a dokráčel si pro další tři body. Branky : 16. a 69. Jaroslav Pretzelmayer , 29.  Jan Žiak , 40. Ondřej Šot , 50. Daniel Kotlan - 30.  Tomáš Václavovič .

Rozhodčí Jiří Klička, hrálo se slušně, bez karet, 40 diváků.

START LUBY – MRÁKOV 3: 0 ( 1: 0)

NEPOMUK - TJ SUŠICE   1: 3 ( 0: 2)