Krajská soutěž dorostu, sk. B 27 . kolo 23.-24.5.

KRAJSKÁ SOUTĚŽ , SKUPINA B – DOROST

KS dorostu sk.B – aktuální výsledky

MINIMUM , JEDEN BOD  DĚLÍ  TROJLÍSTEK NA ČELE TABULKY KRAJSKÉ SOUTĚŽE DOROSTU

Charakteristickým rysem v průběhu jarní části krajské soutěže dorostu je nadále nemilosrdný, tvrdý souboj o celkové vítězství mezi prvními třemi celky. Jedná se o trojlístek soupeřů z Pošumaví . Tabulku vedou Horažďovice se stejným počtem bodů jaké má Nýrsko a třetí o bod zpět je Mochtín.  Tuto konkurenci ještě na 4.místě doplňuje dorost TJ Sušice, který ztrácí na lídra tabulky čtyři body.  Poslední tři kola tudíž rozhodnou, nicméně los zatím nejvíce nahrává dorostu FK Horažďovice, ale nikdo nemá ještě nic jisté.

TJ SUŠICE - FK ŽÁKAVA  9:3 (5:1)

Pavel Hubáček trenér domácích : " Do zápasu jsme vstoupili hodně vlažně a než jsme se rozkoukali prohrávali 0:1. Během 5 minut se nám podařilo výsledek otočit a zápas už jsme kontrolovali. Hostující mužstvo bylo docela nebezpečné směrem dopředu, ale horší už to bylo s obranou hrou. Proto padlo docela dost branek a výsledné skóre 9:3 odpovídá průběhu zápasu."

Střelci branek za Sušici: 5. a 83 Brabec, 15. a 77. Dohnal, 34. Miškovič, 36. a 60. Pojar, 40. Černý, 70. Vichr

Sestava TJ Sušice: Šoural, Černý, Vichr, Hubáček Patrik, Vítovec, Kutil, Čanecký, Dohnal, Brabec, Pojar, Miškovič, Homolka, Hubáček Daniel

HRADEŠICE -  NÝRSKO  0: 3 ( 0: 2)

Foto z utkání Hradešice - Nýrsko Milan Kilián KD

POSTŘEKOV  - HORAŽĎOVICE   2: 3 ( 1: 1)

STAŇKOV  -  MOCHTÍN   5: 6 ( 3: 2)

Stanislav Bejvl

V 80 minutě za stavu 5:3 by na vítězství Mochtína vsadil jen největší optimista. Hosté byli celé utkání lepší, ale svými školáckými chybami doslova darovali Staňkovu vedení. V závěru ukázal Mochtín velkou morální sílu a brankou v 90 min. strhl vedení na svou stranu.

Sestava Mochtín: Hadáček Jakub-Strejc Stanislav, Žiak Jan, Madera Radovan, Zajíc Mirek-Šveňha Patrik, Bejvl Jakub, Burian David, Pretzelmayer Viliam-Pretzelmayer Jaroslav, Kotlan Daniel . Střádali: Šafránek Jan, Lorenc Pavel, Velek Tomáš, Peleška Jiří, Rašek Josef, Šot Ondřej

Branky za Mochtín:  2x Burian David, Šveňha Patrik, ?, Pretzelmayer Jaroslav( PK )

CHOTĚŠOV - START LUBY   1: 2 ( 0: 1)