Okresní přebor mladších žáků – o 1. – 8. místo 4. a 5 . kolo 20.-24.5.

OP MLADŠÍ ŽÁCI –  o 1. – 8. místo

OPMŽ skupina A   – aktuální výsledky

K LOŇSKÉMU ČTVRTÉMU MÍSTU PŘIDAL PAČEJOV LETOS SUVERÉNNÍ VÍTĚZSTVÍ V OKRESNÍ PŘEBORU MLADŠÍCH ŽÁKŮ

Tři kola před koncem finálové části okresního přeboru mladších žáků  je rozhodnuto o vítězi ročníku 2014/2015. První místo suverénním způsobem získali žáci Sokola Pačejov. V základní skupině byl největším soupeřem Pačejova  druhý tým z minulého ročníku OP Sokol N. Hory, který má i tentokrát našlápnuto zopakovat tento úspěch ,  neboť další adept FC Švihov má před sebou ještě těžké soupeře, hraje v Pačejově a  také  v N. Horách.  Ve hře o medaile je také sušická i klatovská rezerva .

5. kolo  :

PAČEJOV – LUBY  B  4:3 (4:1)

O pátečním vítězství rozhodli domácí už v prvním poločase. Skóre otevřela už v 1.minutě Veronika Baumruková, poté střelecky se zaskvěl Martin Frančík, autor 3 branek. Za hosty korigoval Hynek Pikhart. Hosté v samotném závěru  zdramatizovali zápas dvěma brankami Jana Říhy a Jana Holého, ale domácí si už výhru vzít nedali.

Branky:  Frančík Martin 3,  Baumruková – Hynek Pikhart, Jan Říha,  Jan Holý.

Rozhodčí Říha, bez karet, diváků 30.

HRÁDEK – ŠVIHOV  0:2(0:2)

Branky: 6. Voves David, 14. Benda Jiří. Rozhodčí Petrželková, ŽK 0:1 . diváků 20.

TJ SUŠICE B – BOLEŠINY 10:0 (4:0)

Branky: 6.,19.,50.,54. a 55.  Václ Aleš, 16. a 49. Pitel Richard, 30. Šašma Filip, 35. Papež Jakub, 58. Poledník Pavel. Rozhodčí Petrželková, bez karet, diváků 20.

NALŽOVSKÉ HORY – KLATOVY B

(utkání se hraje 27.5. v 17:30 hod.)

Vložené  4.kolo – 20.5. :

HRÁDEK  -  LUBY B 4:2 (2:1)

Rozhodčí Mácal, diváků 20.

N. HORY - BOLEŠINY 9:1 (3:0)

Branky: 20. J.Kirpal, 22. M.Kupka, 26. J.Kirpal, 36. J.Kirpal, 37. M.Kupka, 43. F.Poskočil, 46. J.Kirpal, 53. P.Říha, 58. M.Kupka - 52. S.Weber; Rozhodčí: Říha; Diváci: 20

SUŠICE B – KLATOVY  B  2:2 (1:2) pk 3:1)

Rozhodčí Jakš, bez karet, diváků 20.

PAČEJOV - ŠVIHOV  2:0 (0:0)

V pondělním utkání v Pačejově se utkali vítězové základních skupin – celky Pačejova a Švihova. A na trávníku to bylo bezesporu vidět, protože se hrálo utkání výborné úrovně. Hosté se představili jako nejlepší tým, který letos v Pačejově hrál. Patřil jim překvapivě úvod zápasu a přibližně do 20.minuty diktovali tempo hry. Teprve poté se hra vyrovnala. Po změně stran se karta obrátila a domácí postupně stupňovali svůj tlak, který korunovali v závěru dvěma pěknými brankami. Obě padly po rohových kopech, které zahrával Simon Valeš. V 50.minutě se hlavou prosadil Kuba Masopust a v 60.minutě pečetil výhru domácích Honza Fiala.

Branky: Masopust Jakub, Fiala Jan. Rozhodčí Říha, ŽK 0:1, diváků 50.