KP mladší dorost o 1.-5. místo 6.kolo 16. -17.5. 2015

KRAJSKÝ PŘEBOR – MLADŠÍ  DOROST

Krajský přebor mladší dorost – aktuální výsledky

ZAČALI S DEVÍTI HRÁČI, SKONČILI S JEDENÁCTI GÓLY

Po vítězství Klatov v úvodním kole finálové části krajského přeboru mladších dorostenců o 1.-5. místo v Domažlicích 4:1 dotáhli klatovští do vítězného konce i odvetný domácí duel . Hosté začali tento zápas s devíti, ale i když doplnili hráče na plný stav,  skóre na jejich brankovém účtu očividně narůstalo a zastavilo se na dvouciferném 11:0.

KLATOVY - DOMAŽLICE  11: 0 ( 7: 0)

Soupeř k utkání nastoupil s devíti  hráči a během pěti minut postupně mužstvo doplnil na plný počet. V utkání jsme jasně dominovali ve všech směrech a dařilo se nám připravené akce zakončovat. V rozmezí 25. min. a 30. min. jsme vstřelili 4 branky a soupeř byl úplně zdecimován. Do poločasu ještě inkasoval dva krát. Utkání se se v klidu dohrávalo a skóre postupně narůstalo. Střelci branek: Javorský 4, Skýpala 2, Sojka, Pivoňka, Benda, Zedek a Křepel.

Sestava: Šít - Bouberle, Bošek, Sojka, Zedek - Křepel, Javorský, Marek, Benda - Skýpala, Pivoňka, dále nastoupil Šleis.

DYNAMO ZČE – VEJPRNICE  11: 0 ( 4: 0)