Pohár hejtmana dospěl do finále - vyhráli ho žáci SK Klatovy 1898 !!!!

Pohár hejtmana dospěl do finále -  vyhráli ho žáci SK Klatovy 1898 !!!!

Dne 15.4.2015 proběhla semifinálová kola letošního ročníku Poháru hejtmana Plzeňského kraje. Do turnaje se zapojilo 25 týmů našeho kraje a v dosavadním průběhu bylo odehráno 138 jednotlivých utkání. Celkem se přímo na hřištích objevilo téměř 300 mladých fotbalistů. Po podzimní eliminační části pokračoval turnaj vyřazovacími turnaji v březnu a dubnu. Níže uvedené výsledky semifinále pak určily čtyři nejlepší týmy, které se 8.5. 2015 utkaly o celkového vítěze na stadionu SK Senco Doubravka v Plzni.

1. semifinále H. Týn                                                                 2. semifinále SK ZČE Plzeň

H. Týn – Rokycany                   1 : 4                                         Rapid – Hadačka                         0 : 0

SK Klatovy – Košutka              8 : 0                                         FC Viktoria – SK ZČE               2 : 0

SK Klatovy – H. Týn                  4 : 0                                       FC Viktoria – Hadačka               6 : 1

FC Rokycany – Košutka          2 : 0                                       SK ZČE – Rapid                           0 : 0

Košutka – H. Týn                       1 : 4                                        Rapid – FC Viktoria                    1 : 8

Klatovy – Rokycany                  3 : 0                                         Hadačka – SK ZČE                    1 : 1

1. Klatovy        15 : 0                9                                  1. FC Viktoria             16 : 2               9

2. Rokycany       6 : 4               6                                  2. SK ZČE                      1 : 3                2

3. H. Týn            5 : 9                 3                                  3. Hadačka                      2 : 8                2

4. Košutka          1 : 14             0                                     4. Rapid                         1 : 8                2

Finále:

SK Senco Doubravka

V pátek 8.5. 2015 si v 9:00 vylosovali kapitáni jednotlivých týmů soupeře pro semifinále.

Ve 12:30 začalo utkání o 3. místo pro poražené semifinalisty

Vrchol celého ročníku pak začal ve 13:30 finálovým utkáním.

Semifinále č.1: SK ZČE PLZEŇ-FC VIKTORIA PLZEŇ 1:1(na penalty 0:2)

Semifinále č.2: SK KLATOVY 1898-FC ROKYCANY     1:1(na penalty 3:2)

Branka:Jílek Petr

Penaltu proměnily:Jílek Petr,Kuchárik Daniel,Marek Lukáš

O 3.místo:SK ZČE PLZEŇ-FC ROKYCANY 2:3

Finále:SK KLATOVY 1898-FC VIKTORIA PLZEŇ 1:0