Krajský přebor žáci starší 25 . kolo 9.-10.5. 2015

KRAJSKÝ PŘEBOR – STARŠÍ ŽÁCI

KP starších žáků – aktuální výsledky

V PLZNI POTOPILI NADĚJE OBHAJOBY PRVENSTVÍ

Přestože do konce letošního ročníku krajského přeboru starších žáků zbývá ještě pět kol , klatovští žáci, kteří obhajují dvojnásobné prvenství z minulých dvou ročníků  tyto naděje prohrou na hřišti plzeňských energetiků potopily. Nevýraznějšího vítězství dosáhla Okula Nýrsko, která si v domácím klání s posledním Smíchovem vylepšoval skóre. Po čtyřech kolech bodového půstu na body dosáhla Sušice výhrou nad Tachovem.

HORAŽĎOVICE - VEJPRNICE   1:4( 0:3)

Branky: Polívka - Maule, Sochor, Vomáčka, Šmídl

Rozhodčí:  Velíšek; bez karet. Diváků   25.

KOŠUTKA PLZEŇ - START LUBY     5: 0 ( 2: 0)

V dalším utkání KP starších žáků zajížděli lubští do Plzně na hřiště TJ Košutky. Se soupeřem za spodního patra tabulky však utkání naprosto nezvládli a po velmi špatném výkonu umožnili soupeři celkem snadno zvítězit a bodově se tak na hosty dotáhnout. I když byl soupeř fyzicky vyspělejší, hosté mu svým nedůrazem, špatnými přihrávkami a vlastními chybami nabízeli šance a prakticky darovali většinu branek. Sami domácího brankáře vážněji neohrozili, střelami z dálky ho jen rozcvičovali. První branku inkasovali hosté v 16. minutě z trestného kopu po zbytečném faulu, druhou branku ve 28. minutě po chybě v zadních řadách a samostatném nájezdu domácího útočníka. Třetí branku dali domácí ve 42. minutě z pokutového kopu znovu po zbytečném faulu, čtvrtou branku v 51. minutě hlavou po nedorozumění v zadních řadách. Na konečných 5 : 0 uzavřel v 62. minuitě domácí Štětina.

Sestava Startu Luby: Schejbal David, Gajdoš Kamil, Kaiser Ondřej, Štilip Jakub, Toman Petr, Černý Dominik, Flosman Pavel, Pivoňka Matěj, Svoboda Martin, Maňas Vít, Keřlík Adam, Malát Sebastian, Votava Tomáš a Kafka Filip.

Branky: 16. a 42. (PK) Potoček Matěj, 28. Trylč Jakub, 51. Kuchař Jan, 62. Štětina Dominik

Rozhodčí: Šimek Luboš; ŽK:0 : 1;Diváků :  30.

NÝRSKO - SMÍCHOV PLZEŇ  7: 0 ( 3: 0)

Ivan Pavlík

Domácí tým neměl v tomto utkání žádný problém hosty přehrát. Od začátku utkání udávali tempo hry a svoji převahu, která byla hlavně v druhém poločase veliká, vyjádřili i gólově.

Branky: 2´, 43´ Bastl Martin, 11´ Vacek Adam, 24´ Nový Martin, 45´ Jarko Martin, 50´ Mašek Zbyněk, 65´ Pavlík Jakub

Rozhodčí:  Pena Miroslav; ŽK:0 : 1; Diváků : 40.

TJ SUŠICE - TACHOV  3:1 (2:0)

ZČE PLZEŇ - SK KLATOVY  3: 1 ( 1: 0)

Petr Ulrych

Zasloužené vítězství Energetiků, kteří byli nejen fyzicky vyspělejším, ale především po většinu utkání i důraznějším a odhodlanějším týmem v osobních soubojích. Klatovští hráči se nadechli k obratu poměrně pozdě a své šance bohužel nedokázali proměnit v góly.

Branky:  Provod, Novák, Maur - Shklyarskyy

Rozhodčí: Vomastek, ŽK 1:0, diváků 20.

Sestava Klatov: Mareš O., Berka, Baxa, Partyngl, Daněk, Koliha, Kapusta, Krejčiřík, Šimek, Trumpeš, Shklyarskyy. Střídající hráči: Barborka, Javorský, Barhoň

STŘÍBRO - FK BLŠANY    2: 6 ( 1: 1)

DOMAŽLICE - TJ PŘEŠTICE   5: 0 ( 2: 0)

NEPOMUK – DOUBRAVKA   2: 1 ( 1: 0)