Krajská soutěž dorostu, sk. B 25. kolo 9. – 10.5.2015

KRAJSKÁ SOUTĚŽ, SKUPINA B – DOROST

KS dorostu sk.B – aktuální výsledky

ČTYŘLÍSTEK Z POŠUMAVÍ OVLÁDÁ KRAJSKOU SOUTĚŽ

Pět kol před koncem je pořadí na čele krajské soutěže plně v režii týmů z Pošumaví. Nejpřesvědčivějších výsledků dosahují vedle vedoucí Horažďovic v posledních kolech dorostenci Nýrska, kteří postoupili v tabulce na druhé místo před Mochtín. Na čtvrtém místě je dorost z města na Otavě . Sušice  po čtyřech výhrách v řadě se dostala na dostřel čelu tabulky a chybí jí na první místo pouze čtyři body! Že by se tři prali a až čtvrtý by se nakonec smál? To ale musí  následujícím kole doma porazit souseda v tabulce Blovice, pak by měli závěr soutěže s přijatelnými soupeř zvládnout a čelo tabulky potrápit. Také druhé Nýrsko nemá ty nejtěžší soupeře a s Bolovicemi  by si mělo doma v posledním kole rovněž poradit. Vůbec  nesnaží to mají Horažďovice a cesta za vítězství v soutěži je pro ně otevřená.

MRÁKOV - TJ SUŠICE  2:3 (0:2)

Pavel Hubáček

Bylo to pro nás velice těžké utkání, neboť se nám před zápasem rozpadla celá obrana a na výkonu se to hodně projevilo. Chyběla kvalitní rozehrávka a ani obranná hra nebyla dobrá. Po prvním poločase jsme sice vedli 2:0, když se o oba góly postaral Honza Čanecký, ale domácí vytušili, že dnes šanci mají. Asi po 15 minutách druhého poločasu se jim podařilo snížit po standardní situaci, když zcela volný domácí útočník hlavou překonal našeho brankáře. Naštěstí nedlouho po obdržené brance Aleš Černý zvýšil na 3:1, což nakonec rozhodlo, že si odvezeme všechny tři body. V samotném závěru jsme opět po veliké hrubce inkasovali, ale naštěstí se ozval závěrečný hvizd rozhodčího.

Trenér Sušice Pavel Hubáček : "Dnes jsme nepodali optimální výkon. Někteří hráči si byli až moc jisti svým místem v sestavě a zápas vyloženě odchodili a podcenili. Domácí i  když jsou v tabulce na posledním místě, podali velice solidní výkon a hodně nás potrápili."

Branky za TJ Sušice: 6. , 20. Čanecký, 67. Černý

Sestava TJ Sušice: Šoural, Homolka, Hubáček Patrik, Jána, Černý, Kutil, Čanecký, Hájek, Brabec, Pojar, Dohnal, Hubáček Daniel, Skypala

MERKLÍN – HORAŽĎOVICE  0:9 (0:5)

Branky: Greger Tomáš 6, Kovář Michal 2, Boček Jan

SLAVOJ STOD – MOCHTÍN   4:2 (1:2)

Mochtín odjel k zápasu v silně kombinované sestavě, přesto byl favoritem. Vedl v poločase 2:1, když skórovali Kotlan a Hadáček. Po přestávce ale mochtínský golman dostal dva laciné góly, domácí otočili skoré, získali všechny tři body.

HRADEŠICE - HOLÝŠOV  6:1 (1:1)

Roman Mácal

Domácí začali opět vlažně a tak hosté šli brzy do vedení.To jim vydrželo do 34. minuty, kdy dalekonosnou střelou vyrovnal Michael Buchta.To byl také výčet prvního poločasu, který byl z pohledu Hradešic plný nepřesností.

Ve druhém poločase došlo k přeskupení v sestavě domácích a to se ukázalo jako prospěšné. V rozmezí 52. až 62. minuty dali hráči domácího týmu 3 góly a dalo by se říci, že o výsledku zápasu bylo rozhodnuto. Hosté rezignovali a hradešičtí mladíci dovedli zápas do vítězného konce, když ještě neproměnili několik dalších gólových šancí.

Branky: 34. Buchta M., 52. Sedláček F., 60. Nauš P., 62. Vaněček F., 77. Buchta L., 81. Hromádka D. (PK) - 13. Zavadil M.

Rozhodčí Jan Mazán, hráno bez karet, diváků 30.

Sestava Hradešic: Havránek F., Valeš A., Panuška M., Buchta M., Nováček T., Makovec J., Vaněček F., Prokopius F., Nauš P., Buchta L.,Sedláček F., Braun T., Hromádka D.

FK STAŇKOV - NÝRSKO  2: 3 ( 2: 3)

POSTŘEKOV - START LUBY   0: 0 ( 0: 0) PK 5:4

CHOTĚŠOV - NEPOMUK    3:3 (1:1) PK 2:4

BLOVICE - FK ŽÁKAVA          2: 2 ( 0: 2)PK 2:3