Okresní přebor mladších žáků – o 1.-8. místo 2. kolo 9. – 10.5.2015

OP MLADŠÍ ŽÁCI – o 1. – 8.místo

OPMŽ o 1.- 8.místo   – aktuální výsledky

PAČEJOV POPRVÉ NA PLNO NEBODOVAL

Suverénem v okresního přeboru mladších žáků v základní skupině byl Sokol Pačejov. Této tým složený z talentovaných dívek a chlapců v předcházejících 15 zápasech neztratil ani bod , To již neplatí.  Domácím duelu s rezervou SK Klatovy B narazila kosa na kámen. I když i v tomto klání měli Pačejovští navrch o bod je připravil vyrovnáním stavu na konečných 2:2 minutu před koncem kanonýr hostů Tomáš Jánský. I přes tuto první bodovou ztrátu vede Pačejov s luxusním náskokem deseti bodů před Sokolem Nalžovské Hory a je na nejlepší cestě k celkovému vítězství v tomto soutěžním ročníku.

HRÁDEK – BOLEŠINY  2:2 (0:1) PK 3:2

Rozhodčí Mácal, ŽK 1:0, diváků 30.

PAČEJOV - KLATOVY 1898 B  2:2 (0:1) PK 3:2

V prvním poločase vyrovnaný zápas se šancemi na obou stranách. Hosté šli do vedení v 9.minutě, když nedorozumění v domácí obraně zužitkoval Karel Kovářík.  Obraz hry se změnil ve druhém poločase, kdy si domácí vytvořili místy až drtivý tlak. Ve 32.minutě vyrovnal Jirka Havlík a ve 37.minutě otočil zápas umístěnou střelou Kuba Masopust. Pačejov pak předvedl doslovný festival neproměněných příležitostí. Klatovy naopak z ojedinělé šance v 59.minutě vyrovnaly Tomášem Jánským na 2 : 2. Ve střelbě pokutových kopů byli úspěšnější domácí 3 : 2. Před 40 diváky řídil Miroslav Holeček.

Branky: 32. Havlík Jiří, 37. Masoupust Jakub - 9. Kovařík Karel, 59. Jánský Tomáš.

Rozhodčí Holeček , bez karet, 40 diváků.

N. HORY - START LUBY B  9:4(6:1)

Rozhodčí Jakš, bez karet, diváků 30.

TJ SUŠICE B -  ŠVIHOV    3: 1 ( 3: 0)

Branky: 18. a 20. Hrůza Eduard , 23. Kramár Martin – 53. Sláma Jakub; Rozhodčí: Abraham Josef, diváků 50.