III. třída 20. kolo 2. – 3.5. 2015

III. TŘÍDA

III. třída – aktuální výsledky

BUDĚTICE A KAPŠRSKÉ HORY  SKÓROVALY V HODINĚ DVANÁCTÉ

Z utkání 20. kola III. třídy zaujaly dvě věci .  První se týká v tabulce beznadějně posledních  Milčic. Tento klub si  po domácím extempore po skončení utkání  s TJ K.Hory vykoledovaly uzavření hřiště na jedno utkání nepodmíněně . Jak ukázal následující zápas v Hartmanicích, problémy v tomto klubu  mají zřejmě i nadále problémy a to jak s disciplinovaností diváků, ale  i hráčů. Svědčí o tom další dva vyloučení hráči v utkání na hřišti lídra tabulky. Přitom zde vedli gólem Zítka po té, když již od třetí minuty se musel poroučet po červené kartě pod sprchu jeho spoluhráč Jiří Průcha .  Samotný  autor branky ho ve 36. minutě  , kdy uviděl rovněž červenou kartu následoval a to byla voda na mlýn favorita, který si nadále udržuje sedmibodový náskok. Po vysoké prohře Bezděkova ve Svéradicích se rýsuje souboj o druhé postupové místo mezi Týncem (ten ale venku vůbec svými výsledky nepřesvědčuje) TJ K. Hory.

Druhá věc, která na posledním odehraném kole III. třídy zaujala  byly  závěry zápasů na hřišti v Rabí (Budětice) a v K. Horách. V obou zápasech domácí  skórovali doslova v hodině dvanácté, resp. v  poslední minutě si těmito góly zajistili tři body!

Očekávané derby v Železné Rudě  s Dešenicemi  se rozhodoval až ve druhém poločase. Domácí se v něm dokázali střelecky prosadit a tím napravili svojí  pošramocenou pověst u diváků po předcházejícím domácím propadáku s TJ Žihobce.

BUDĚTICE – VELHARTICE  2:1 (1:1)

Zbyněk Chmelík

Domácí na začátku působili nebezpečněji, jako první ale skórovali hosté.

Po chybě budětického stopera se snadno dostali do vedení. Na to domácí zareagovali poměrně brzy, umístěnou střelou útočníka Budětic D. Chmelíka. V prvních 45 minutách fungovala domácí obrana značně nejistě a nabízela hostům hodně prostoru a času k zakončení.

Druhý poločas začali o něco lépe hosté. Jeden z klíčových momentů přišel v 55. minutě, kdy brankář Budětic J. Vinter musel zasahovat rukou mimo pokutové území a byl po právu vyloučen. Početní převaha hostů se však výrazněji neprojevila. v 90. minutě domácí rozehráli standardní situaci a nejlépe ji vyřešil důrazný záložník Budětic M. Štěch. Dobře trefenou hlavičkou z malého vápna zařídil pro domácí tři body. Spíše šťastné, než zasloužené body.

Branky: 8. Chmelík David, 90,. Štěch Martin - 52. Poledník Pavel Rozhodčí Blaheta, ŽK 2:2, ČK 1:0 (Vinter Jiří , diváků 140.

HARTMANICE – MILČICE 5:1 (2:1)

Branky: 17. Sládek Petr, 20. Koryťák Ondřej, 57. Šmíd Jindřich, 69. Hasenőhrl Petr, 83. Ferenčík Martin - 12. Zítek Rudolf.  Rozhodčí Petrželka, ŽK 3:2, ČK 0:2 (3. Průcha Jiří, 36. Zítek Rudolf). Diváků 60.

K.  HORY - ŽIHOBCE   1:0 (0:0)

Branka: 90. Řimnáč Daniel. Rozhodčí Marek Pavel, ŽK 1:3, diváků 70.

Ž.  RUDA - DEŠENICE  6:2 (2:1)

Branky. 12. a 45. Hájek Vítězslav, 61. a 70. Loos Martin, 86. Černý Tomáš, 88. Duda Jaroslav  - 14. Poupa Michal, 79.  Toman Radek Rozhodčí Jakš  Jan, ŽK 2:2, diváků 60.

ŠVIHOV - V.  HYDČICE  4:2 (2:0)

Branky: 22. a 41. Kudjak Miroslav, 56. a 72. Kašpárek Václav - 71. a 79. Hlaváč Marek, bez karet, diváků 50 .

Foto Švihov-V.Hyčice      Klatovský deník          Jitka Kilbrgerová

TÝNEC - ZAVLEKOV   4:3 (2:2)

Branky:  37. Topinka Jan, 39. Vortuba Kamil, 70. a 81.  Mužík Radek - 14. Bilynskyy Volodymyr , 33. a 75. Frous Jan.  Rozhodčí Šiška,  hráno bez karet , diváků 40.

SVÉRADICE B – BEZDĚKOV  5:0 (2:0)

Branky: 10. Chaloupka Martin, 38. Soukup Lukáš, 47.  a 60. Smitka Josef,  80. Petřík Lukáš . Rozhodčí Pastyřík, ŽK 1:2, diváků 50.