Krajský přebor žáci mladší 22. kolo 2. – 3.5. 2015

KRAJSKÝ PŘEBOR – MLADŠÍ  ŽÁCI

KP mladších žáků – aktuální výsledky

V KLATOVECH JIŽ MOHOU SLAVIT

S předstihem šesti kol, které chybí do konce soutěžního ročníku krajského přeboru  mladších žáků  mohou v Klatovech oslavovat zisk titulu přeborníka kraje. Svěřenci trenéra Josefa Jurašiho mají k dobru luxusní náskok osmnácti bodů a jelikož již více bodů nebude ve zbývající části KP již k dispozici , ale naopak mají k dobru Klatovy ještě lepší bilanci ve vzájemných zápasech s Domažlicemi a tudíž je tu důvod k oslavám. Blahopřejeme !

DOUBRAVKA - TJ SUŠICE  2:4 (0:4)

Pavel Hrubec

Začátek utkání začal převahou sušických mladíků, když velký tlak zužitkoval v 6 minutě Lukáš Kolařík a v 11 minutě přidal druhý gól Štěpán Krůs .

Pavel Hrubec , trenér Sušice : „ Po dvoubrankovém vedení jsme zbytek první poloviny utkání jsme předváděli velice pohledný kombinační fotbal  a Pepou Kadlecem a z dorážky do prázdné branky Adam Pivetz  přidali další dvě branky.  Ve druhé půli jsme předváděli stejný fotbal, ale bohužel bez gólového zakončení. Soupeř nás dvakrát potrestal, když se dostal do otevřené obrany a bezchybně trestal.“

Sestava TJ Sušice:  Aleš Václ, Michal Novák, Pavel Potužák, Pepa Kadlec, Adam Pivetz, Martin Potužák, Štěpán Krůs, Mára Podlipský, Karel Harant, Ondra Míčka, Lukáš Kolařík, Jakub Papež

START LUBY - DOMAŽLICE   2: 2 ( 2: 1) PK 4:5

Radek Pikhart

Domácí mladší žáci byli Domažlicím vyrovnaným soupeřem, přestože hosté disponovali širším kádrem. Luby začali ospale, bez pohybu a dovolili hostům se brzy dostat do vedení. Až poté se "probudili" a podařilo se jim vyrovnat hru a otočit skore ve svůj prospěch. Domažlice začali ale druhý poločas náporem, který vyústil ve vyrovnávací branku po rohovém kopu. Zbytek zápasu už změnu skore nepřinesl, penaltový rozstřel stejně jako před týdnem v Nepomuku vyšel lépe soupeři, když rozhodla jediná neproměněná penalta na naší straně.

Branky: Jiříček David a Kaiser Daniel.

SK KLATOVY – NÝRSKO  7: 0 ( 3: 0)

Josef Juraši

Po celé utkaní  domácí tým trpělivě kombinoval a několikrát krátkými přihrávkami a přesným zakončením zcela rozebral přehuštěnou defenzivu soupeře. Třetí tým tabulky za celý zápas nedokázal ani jednou ohrozit branku Klatov.Jejich nakopávané míče z rozehrávky sbírala s jistotou obrana a brankář domácích. Klatovští hráči svého soupeře převyšovali ve všech herních a individuálních činnostech jednotlivce,hosté tak svého soupeře zastavovali jen za cenu faulu kolem a ve vnitř pokutového území.

Branky domácí:18´,49´Kirpal Jakub,20´Říha Petr,21´Petrželka Vojtěch,33´(PK)Sojka Alexander,48´Kovářík Karel,59´(PK)Kuchárik Daniel. Rozhodčí:Říha Zdeněk, hráno bez karet, diváků 50.

Sestava Klatov: Muknšnábl, Jánský,Kutka,Petrželka,Sojka,Doubek,Kirpal, Hais,Kuchárik, Kovářík, Říha,Fiala

Trenér Josef Juraši: "Dnes po ztrátě Domažlic v Lubech jsem  s předstihem vyhráli celkově letošní ročník krajského přeboru a z toho mám skvělý pocit ".

V.Keřlík

Se silným soupeřem z Přeštic  začala domácí Okula i bez nemocných hráčů velice slušně a po prvním poločase zaslouženě vedla. Druhý poločas pak byli lepší hosté, a tak zápas skončil spravedlivou remízou. V penaltové loterii pak byli lepší domácí, když trefami Popoviche,Bastla a Keřlíka rozhodli o vítězství Okuly na PK 3:2.

Branky: 18´,21´Marek Jarko,46´Adam.Bastl -  36´,50´ Jakub Valenta,51´ Jan Medek (PK)

Rozhodčí:  Mazanec Marek, bez karet, diváků 30.