Okresní přebor mladších žáků – skupina o 1.-8.místo 1. kolo 2. – 3.5. 2015

OP MLADŠÍ ŽÁCI – skupina o 1. - 8.místo

OPMŽ skupina A   – aktuální výsledky

HRÁDEK SI ZE HŘIŠTĚ VÍTĚZE SKUPINY ODVEZL CENNÉ DVA BODY

Stínem úvodního kola nástavbové finálové skupiny OP mladších žáků o 1. – 8. místo bylo nedostavení rozhodčího k utkání do Švihova. Nicméně to nevyvedlo tým hostů z Hrádku z míry a překvapivě si odvezl ze hřiště vítěze základní skupiny A cenné dva body, kdy byl úspěšný i v penaltovém rozstřelu. Další dvě utkání v Klatovech a v Bolešinech skočila půltuctovým debaklem hostujících celků z N. Hor a ze Sušice. Vzhledem k získanému počtu bodů ze základní skupiny  šel Pačejov s osmibodovým náskokem v roli favorita finálové části . Po výhře v Lubech již  vrostl Pačejova na deset bodů, což se zdá již pro další průběh soutěže zřejmě rozhodující.

KLATOVY 1898 B  - N. HORY  6:1 (2:1)

Rozhodčí Rubáš, hráno bez karet, diváků 30.

START LUBY B   - PAČEJOV 0:2 (0:1)

Branky: 18. Kolorosová Sára , 56. Valeš Simon. Rozhodčí Javorský, bez karet, diváků 30.

ŠVIHOV  - HRÁDEK  2:2 (1:1) PK 3:4

Václav Ryba

Hrádečtí mladíci začali utkání bez respektu z domácích hráčů a hned z první šance se ujali vedení 0:1 po individuální akci D.Špičky. Domácí byli celé utkání fotbalovějším mužstvem, ale Svatobor to nahrazoval bojovností a ještě výborně zachytal hostující M.Křížek. Švihovu se podařilo vyrovnat ke konci 1. poločasu na 1:1. Hostům se podařil vstup do 2. půle, kdy akci na jeden dotek výborně zakončil podél brankáře S.Ryba. Hrádek se zbytek zápasu bránil, ale Švihov vyrovnal na konečných a spravedlivých 2:2. Hosté brali 2 body po penaltovém rozstřelu, kdy rozhodující penaltu proměnil v 8.serii K.Heberlein.

Zápas ke kterému se nedostavil delegovaný rozhodčí výborným způsobem zvládl zaskakující laik.

Branky: 20.Benda, 52. Kneger - 2. Špička, 35. Ryba. Rozhodčí : laik           , diváků 40.

BOLEŠINY  -  TJ SUŠICE B    6:1 (1:0).