Krajská soutěž dorostu, sk. B 23. kolo 25. – 26.4. 2015

KRAJSKÁ SOUTĚŽ , SKUPINA B – DOROST

KS dorostu sk.B – aktuální výsledky

MOCHTÍN V DUELU O PRVNÍ MÍSTO PŘEHRÁL HORAŽĎOVICE

Utkání kola v krajské soutěži dorostu se sehrálo v Mochtíně. Diváci zde viděli přímý souboj o čelo tabulky. Před utkáním vedli tabulku o bod Horažďovice. Po utkání již na pomyslném trůnu pro lídra tabulky seděli s dvoubodovým náskokem domácí. Na vedoucí tandem, který se vzájemně přetahují o první místo v průběhu celého ročníku se dotahuje  jejich letošní přemožitel tým SKP Okuly Nýrsko, který se bodově dotáhl na Horažďovice a ztrácí na první příčku dva body! V tomto kole se očekával jak povede v odvetě za podzimní prohru doma Sušici na hřišti v Hradešicích. Z pohledu sušických dorostenců to byla po výhře 2:3  pro ně odveta úspěšná .

MOCHTÍN - HORAŽĎOVICE  5:2 (4:1)

Oběma týmům chybělo několik hráčů, přesto se hrál v 1.poločase fotbal solidní úrovně. Po přestávce ale hra upadla do podprůměru, padalo i méně branek, i když šancí na ně bylo hodně. Spalovali je však především domácí hráči, kteří sice vyhráli a posunuli se zpět do čela tabulky, ale měli na vyšší vítězství.

Hrálo se slušně, bez karet, s přehledem rozhodoval Radim Koura z Vrhavče, 30 diváků. Branky : Žiak Jan, Madera Radovan (p.kop), Pretzelmayer Jaroslav, Kotlan Daniel, Bejvl Jakub - Vachuška Aleš 2

NÝRSKO - SLAVOJ STOD  3:1 (1:1)

Petr Janovský

Hoste za vydatného přispění domácí obrany vedli již ve 4. minutě. Za dvě minuty po akci Trefance vyrovnal Toman. Zbytek utkání domácí tlačili ale přicházeli pouze nepřesné střely z dálky. Utkání rozhodla tečovaná střela Kucharika v 82 minutě. Vítězství domácích pečetil v 88 minutě Vávra.

Sestava domácí : Kubečka, Mahovský, Idlbek, Kováč, Kucharik, Novotný, Janovský, Němec, Vávra, Toman, Trefanec . Střídali: Nguyen H., Nguyen T., Bastl, Hoidn, Kopecký, Havel,

Rozhodčí Brůha

MERKLÍN - START LUBY  0: 3 ( 0: 3)

SUŠICE - HRADEŠICE  2: 3 ( 2: 1)

Pavel Hubáček

Domácím jsme měli co oplácet, neboť nás doma na podzim porazili 2:0, když předvedli velice důrazný fotbal, který dělal většině našim hráčům problémy. To jsme očekávali i tentokrát. Kluci se ale na domácí vytáhli, dokonce se jim vyrovnali i v důrazu a výsledkem bylo cenné vítězství 3:2. Do vedení nás dostal Tomáš Vichr z PK, když potrestal faul při sólovém nájezdu našeho útočníka. Bohužel jsme o vítězství rychle přišli, když domácí dvěma slepenými góly výsledek otočili. Nutno dodat, že druhý gól jsme domácím doslova darovali. V druhém poločase jsme domácí zaskočili aktivní hrou a z trestného kopu nádherně " zastřelil " nové kopačky  Jakub Brabec a srovnal na 2:2. Rozhodující třetí branku dal dobře hrající Filip Miškovič. I domácí vytvořili několik závarů před naší brankou, ale vyrovnat se jim již nepodařilo. Myslím si, že o ten jeden gól jsme si vítězství zasloužili. Při pohledu na tabulku musí kluky velice mrzet nedávný odchozený zápas a mizerný výkon ve Staňkově.

Branky TJ Sušice: Vichr, Brabec, Miškovič

Sestava TJ Sušice: Šoural, Dohnal, Hubáček, Vichr, Vítovec, Kutil, Čanecký, Löffelman, Brabec, Pojar, Miškovič, Homolka, Bernátek, Skypala

MRÁKOV - FK ŽÁKAVA   4: 1 ( 2: 0)

CHOTĚŠOV - S. BLOVICE   2: 1 ( 1: 0)

POSTŘEKOV - NEPOMUK  2: 0 ( 1: 0)

FK STAŇKOV - HOLÝŠOV  6: 0 ( 3: 0)