Krajský přebor žáci mladší 21. kolo 25. – 26.4. 2015

KRAJSKÝ PŘEBOR – MLADŠÍ  ŽÁCI

KP mladších žáků – aktuální výsledky

NÝRSKO JISTÍ ZE TŘETÍHO MÍSTA VEDOUCÍ KLATOVY

Krásným umístěním, průběžným třetím místem v tabulce krajského přeboru mladších žáků se pyšní po 23. kole fotbalové naděje reprezentující Okulu Nýrsko. Když k tomu přidáme, že tabulce v kraji kralují  s náskokem 17 (!!!) bodů žáci Klatov , pak je to velmi příjemný pohled na tabulku této věkové kategorie v kraji. V tomto kole se činili u mladšíci TJ Sušice kteří po nerozhodném průběhu se čtvrtými Přešticemi porazili tohoto soupeře na pokutové kopy.

HORAŽĎOVICE - FK BLŠANY  0:8 (0:2)

Branky: Martinovský 2, Duchoň 2, Kvapil 2, Dvorovčík, Vostřel

Rozhodčí:Petrželka;ŽK:1:1;Diváků : 20.

NÝRSKO - VEJPRNICE  3:1 (1:1)

V.Keřlík

Domácí předvedli hezký kolektivní výkon, za který snesou všichni hráči pochvalu!

Sestava:J.Jiřík, Š,Kullač, P.Szmolen, J.Šup, A.Keřlík, S.Popovich, A.Bastl, A.Kravec, M.Jarko, P.Irlbek, F.Irlbek, T.Kmeť, Š.Švec

Branky: 5´Sergej Popovich,37´Š.Kullač,45´A.Bastl - 2´ Majer. Rozhodčí Jakš, bez kare, diváků 20.

KOŠUTKA - SK KLATOVY  2: 4 ( 0: 4)

Josef Juraši

Branky:40.50´Kučera Václav(PK) -4´Kutka Marek, 21´Doan David,24´Kovářík Karel, 29´ Šťastný  Jan. Rozhodčí: Schweinert Radek, hráno bez karet, diváků 45.

Sestava Klatov: Muknšnábl, Šedivec, Kutka, Jánský, Kovářík, Sojka, Doubek, Hais, Fiala, Doan, Šulda, Šťastný, Říha

TJ SUŠICE - TJ PŘEŠTICE  3: 3 ( 2: 1)  PK 3:0

Pavel  Hrubec

První domácí utkání hrané na hlavním travnatém hřišti začali domácí ve velkém stylu, když po 20 vteřinách rozvlnil síť Pepa Kadlec a o minutu později zvýšil na 2:0 Lukáš Kolařík.

Další šance jsme neproměnili a střelu Pepy Kadlece ze střední vzdálenosti zastavila horní tyč hostující branky. Ke konci první poloviny utkání začali hosté přidávat na fotbalovosti a podařilo se jim snížit na rozdíl jediné branky.

Ve druhé půli se začal prosazovat nejlepší hráč zápasu hostující Marek Klokan, který po individuálních akcích otočil skóre ve prospěch hostů. Domácím hráčům se nedařil přechod do útočné fáze, když spousta slibně vypadajících situací končila na kopačkách hostujících obránců. S tímto se však nechtěl smířit domácí Richard Pitel, který napřáhl z 20 metrů a 2 minuty před koncem vymetl šibenici přeštické svatyně a tímto srovnal konečný stav na 3:3.

V penaltovém rozstřelu se vyznamenal domácí gólman Aleš Václ, který chytil všechny tři hostující kopy a domácí v pořadí Novák, Harant, Podlipský nezklamali.

Sestava TJ Sušice:Aleš Václ, Michal Novák, Pavel Potužák, Martin Potužák, Marek Podlipský, Josef Kadlec, Adam Pivetz, Štěpán Krůs, Richard Pitel, Lukáš Kolařík, Karel Harant

NEPOMUK - START LUBY 3:3 (2:1) PK 3:1

Branky za Luby: Votava Tomáš, Ouřada Filip a Hajšman Daniel.