Krajská soutěž dorostu, sk. B 22. kolo 18. – 19.4. 2015

KRAJSKÁ SOUTĚŽ , SKUPINA B – DOROST

KS dorostu sk.B – aktuální výsledky

STŘÍDÁNÍ V ČELE TABULKY NA POKRAČOVÁNÍ

V průběhu jarní části krajské soutěže dorostu, které vévodí týmy z Pošumaví dochází k častému střídání na čele tabulky. Po prohře Mochtína v Nýrsku se na první místo vrátily Horažďovice, o bod zpět je Mochtín a další dva body na tento tým ztrácí  třetí  Blovice a čtvrté je Nýrsko, které se podepsalo ziskem tří bodů na sesazení Mochtína z prvního místa.

NÝRSKO – MOCHTÍN  4:2 (3:0)

Petr Janovský

První poločas domácí kontrolovali hru a vstřelili tři branky za 26 minut. Ve druhém hosté zlepšili pohyb a důraz a utkání zdramatizovali. Definitivní pojistku domácím dal v 85 minutě Vávra.

Branky 5. a 18. Janovský, 26. Novotný, 85. Vávra - 49. Šot, 77. Nebeský

Rozhodčí Jakš, ŽK 1:2 .

Sestava domácí: Hach, Kněz, Kováč, Kucharik, Novotný, Janovský, Němec, Vlček, Vávra, Irlbek, Toman, Kopecký, Mahovský, Votava, Kubečka

START LUBY - SLAVOJ STOD  4: 0 ( 2: 0)

Branky Lub: Šilha Radek 2 , Pivoňka Michal, Šleis Karel. Žk 1:0. Čk 0:0 Diváků 30. Rozhodčí Bína Roman .

TJ SUŠICE - POSTŘEKOV  6: 2 ( 4: 1)

Pavel Hubáček

Kluci si vzali k srdci kritiku za minulý tragický výkon ve Staňkově a jasně přehráli hosty z Postřekova. Sice je v jejich hře pořád spousta nepřesností, ale bojovnost jim tentokrát upřít nelze.

Branky dávali 6. Pojar, 10. Čanecký,  30. a 40. Jána, 70. Vichr, 85. Brabec

Sestava TJ Sušice: Šoural, Hájek, Vichr, Hubáček Patrik, Vítovec, Dohnal, Čanecký, Jána, Brabec, Pojar, Miškovič, Homolka, Löffelmann, Hubáček Daniel, Bernátek

FK ŽÁKAVA – HORAŽĎOVICE  6:10 (4:4)

Branky: Boček Jan 7, Šašek Martin 2, Sládek Ladislav

BLOVICE - HRADEŠICE   3: 1 ( 2: 1)

Roman Mácal

Domácí byli favority, přesto je hosté zaskočili vedoucí brankou již ve 3. minutě. Poté ale začal úřadovat mladý rozhodčí Janda, který během prvního poločasu nařídil dva pokutové kopy. Hosté ve druhém poločasu dotahovali, tlačili se do šancí, ale místo vyrovnání si v poslední minutě dali vlastní gól.

Branky: 26. Veselovský, 40. Hurt PK, 90. Diviš - 3. Nováček T. . Rozhodčí Marek Janda, ŽK 2:4, ČK 0:0, diváků 30.