Krajská soutěž žáků 16. kolo 18. – 19.4. 2015

KRAJSKÁ SOUTĚŽ  – ŽÁCI

KS  žáků – aktuální výsledky

KLATOVSKÉ REZERVĚ SE PODAŘILA ÚSPĚŠNÁ  ODVETA

Ke třetímu domácímu utkání klatovské zálohy přijelo pod klatovskou Hůrku mužstvo z Mýta. Tým z Mýta se pohybuje v druhé polovině tabulky, ale v podzimní části dokázal domácí na svém hřišti  3:2 porazit.

KLATOVY B - SLAVOJ MÝTO   7 : 1(4:0)

Radimír Bilíček

Klatovští neponechali nic náhodě a do soupeře se pustili s velkou chutí. Už ve 2. min rozjeli akci po pravé straně a přihrávka M.Bilíčka našla přesně J.Havlíčka, který míč s přehledem uklidil za záda hostujícího brankáře. V 11. min. se povedla oběma hráčům na chlup stejná akce, jenom střele J.Havlíčka do brány pomohla teč hostujícího hráče. V 16. min. se nahrávač M.Bilíček proměnil ve střelce a jeho utěšená střela z 20 metrů vymetla první jarní pavučinu levé šibenice hostující branky. O poslední zápis do listiny střelců v I. poločase se postaral M.Barborka, který zvyšoval po spolupráci s M.Kapustou na 4:0.

Druhý poločas se odehrával v duchu toho prvního s tím rozdílem, že se domácí už tolik netlačili do zakončení a to hlavně díky tomu, že spoustu akcí řešili spíše individuálně. Přestože upustili od kombinace, která jejich hru zdobila v I. půli, podařilo se jim ještě celkem 3 x překonat hostujícího brankáře. Nutno zdůraznit, že to bylo vždy po rychlé kombinaci. Nejprve O.Javorský doklepával do prázdné brány po akci z pravé strany. Pak se opět prosadila dobře hrající pravá strana a M.Kapusta zavzpomínal na mochtínskou spolupráci s P.Pretzelmayerem a po jeho krásné přihrávce posledně jmenovaný zvyšoval už na 6:0. V 51. min. se ke slovu dostal stejně jako v závěru I. poločasu M.Barborka a po přihrávce P.Pretzelmayera měnil skóre ve prospěch domácích naposled. O kosmetickou úpravu výsledku se po snad jediném zaváhání domácí obrany postaral v 60. min. S.Mackovič. Po závěrečném hvizdu s přehledem pískajícího R.Koury si tak mohli domácí připsat do tabulky další a určitě zasloužené tři body.

Branky: 2 x J.Havlíček, 2 x M.Barborka, M.Bilíček, O.Javorský, P.Pretzelmayer – S.Mackovič. Rozhodčí:R.Koura ,  diváků  30.

Meclov -   Blovice  0: 6 ( 0: 2)

Rapid -  Kasejovice  2: 1 ( 1: 1)

Kdyně  - Zbiroh   7: 1 ( 2: 1)

H. Týn -  Staňkov   2: 0 ( 1: 0)

Mrákov -  Holýšov  0: 2 ( 0: 0)