Okresní přebor mužů 18. kolo 18. – 19.4. 2015

OKRESNÍ PŘEBOR – MUŽI

Okresní přebor -  aktuální výsledky

MÍSTNÍM DERBY V SUŠICI  ROZHODLY AŽ POKUTOVÉ KOPY

V 18.kole okresního přeboru  došlo na přímý souboj  prvního s třetím v tabulce. Domácí Sušice B, která na jaře rychle přišla o svůj podzimní primát, kdy přezimovala na čele tabulky měla možnost  v případě plného bodového zisku  Svatoborem Hrádek  se bodově na  tohoto lídra tabulky dotáhnout. Nestalo se tak a  dva body za remízu a výhru na PK si odvezli hosté. Po divoké brankové přestřelce v Nezamyslicích kde viděli diváci osm branek a dvě červené karty se domácí odlepili ode dna tabulky. Prohrou v lubech přišly Běšiny o svojí  úspěšnou sérii šesti zápasů bez prohry a po třech zápasech s čistým brankovým kontem v jediném duelu rázem inkasovali dokonce čtyřikrát.

NEZAMYSLICE - VELKÝ BOR  5:3 (2:1)

Janda Milan

Po minulém kole domácí klesli až na samé dno OP a tak je čekal boj o první jarní body s nebezpečným soupeřem.  Úvod zápasu se lépe povedl domácím a již v 8´ se krásně trefil Josef Jiřík. Domácí pokračovali v nátlakové hře a odměnou byla branka z přímého kopu po střele Jana Jiříka. Hosté nesložili zbraně a po rohovém kopu ve25´ snižoval Hoda Roman. Další šance již zůstaly nevyužity a tak poločas skončil 2:1. Do druhého poločasu nastoupili domácí s odhodláním přidat další branky, ale jejich střely dvakrát skončily na břevně a uhodilo na druhé straně, když se k tyči trefil Turek Václav. Domácí vyrovnání ale nezaskočilo a pokračovali v nátlakové hře. Nejprve se v 75´ trefil Jaromír Hlaváč a jeho gól v 85´měl přinést klid na domácí kopačky, ale faul šestnáctce v91´ a proměněný PK Kodýtkem Pavlem přinesl další zápletku. Hosté se snažili o vyrovnání a do otevřené obrany se povedl domácím útok, který hosté ubránili za cenu rohového kopu. Jeho rozehrání si vzal na starost dorostenec Filip Pavlík a přesně našel Jana Jiříka a ten hlavou upravil na 5:3. Stínem utkání bylo vyloučení dvou hráčů hostů po dvou žlutých kartách.

Branky: 8. Jiřík Josef, 20. a 95.  Jiřík Jan, 75.a 85.  Hlaváč Jaromír  - 30. Hoda Roman 65. Turek Václav , 91. Kodýdek Pavel.

Rozhodčí Šmrha, ŽK 4:6 , ČK 0:2 (Turek Václav, Netušil Jiří) .Diváků 50.

Sestava domácí: Kubů- Pánek,Ritter F.,Šlais,Kubovec V.- Hupka, Kopačka J. Jiřík Jan,Jiřík Josef(85´Bartoš) Hlaváč,Krejčí (75´Pavlík)

Sestava hostů: Krejčí-Kodýdek ,Láhvička,Netušil,Bouše,- Turek,Vonášek,Kliment, Kulhánek. Hoda(44´Vrána) Beránek  . Nejlepší hráči: Hlaváč Jaromír (Nezamyslice) – Vonášek Dominik (V.Bor) .

MOCHTÍN B - HRADEŠICE   0:0 (0:0) PK 7:8.

Naprosto vyrovnaný zápas, který sice góly nepřinesl, ale šancí na ně bylo na obou stranách několik. Za hosty mohl rozhodnout Novák, či Hnojský, za domácí pak především Sukovatý, Jar. Pretzelmayer (nastřelil tyč) a Podráský. Golů se fanoušci obou táborů dočkali až v závěrečném penaltovém rozstřelu, který vyzněl lépe pro zkušenější hráče hostů. U domácích neunesli tíhu zodpovědnosti dva dorostenci, Hradešice si nakonec odvezly z Mochtína dva body.

Rozhodčí Petrželka František, ŽK 2:2, diváků 60.

LUBY B - BĚŠINY   4:1 (1:1)

Úvod utkání patřil domácím, kteří již ve 3. minutě utkání vedli 1 : 0, když přihrávku Jerome Cola usměrnil do branky hostů Miroslav Šůs. Další velkou šanci měl v 8. minutě domácí Jerome Cole, jehož hlavičku po rohovém kopu vyrazil hostující brankář na roh. V 18. minutě utkání se hostům podařilo vyrovnat, když po rozehraném přímém kopu hlavou přesně trefil David Mayer. Když ve 28. minutě nevyužil velkou šanci Petr Sysel, který po rohovém kopu hlavou mířil vedle branky, odcházelo se do kabin za nerozhodného stavu 1 : 1. Úvod druhého poločasu byl vyrovnaný, domácí se střelecky začali prosazovat ve druhé polovině poločasu. Nejdříve na 2 : 1 zvyšoval v 66. minutě Aleš Čížek po rohovém kopu, v 73. minutě prostřelil hostujícího brankáře na 3 : 1 Patrik Kvítek a na konečných 4 : 1 uzavřel v 90. minutě Petr Sysel. Domácí se tak mohli radovat ze zisku tří bodů.

Sestava domácích: Vlach Karel, Kvítek Patrik (84. Lysek Jakub), Křížek Miroslav, Cole Jerome, Lávička Michal, Šůs Miroslav, Sydorenko Vasyl (54. Voráček Josef), Voráček Přemysl (46. Havlovic Marek), Sysel Petr, Čížek Aleš (80. Kováč Pavel) a Švec Radek.

Branky: 2. Šůs Miroslav , 66. Čížek Aleš, 72. Kvítek Patrik, 90. Sysel Petr-  16. Mayer David.  Rozhodčí Pastyřík , ŽK 3:2, diváků 120. Nejlepší hráč Lub : Petr Sysel

KLATOVY B - VRHAVEČ  3:1 (3:0)

Branky: 15. Sýkora Václav, 28. a 40. Mészáros Milan  - 70.(PK) Jandečka Tomáš. Rozhodčí Abraham, bez karet, diváků 100.

Pressl Ondřej, - Libor Lorenc, Václav Hrach, Matěj Skřivánek, Jan Skřivánek,-  Tomáš Vejskal, Michal Minařík, Jan Potužník, Robert Kalista(65. Pacner Jindřich)   -  Tomáš Jandečka, Mundl Karel.   Nejlepší hráči. Klatovy : Sýkora Václav ;  Vrhaveč :  Tomáš Jandečka.

SUŠICE B – HRÁDEK  1:1 (1:0) PK 5:6

Utkání průměrné úrovně se zaslouženou remízou. Domácí byli lepším týmem v prvním poločase, hrádečtí naopak v půli druhé

Branky: 35. Klíma Tomáš - 46. Kodýtek Zdeněk.  Rozhodčí Bureš Jiří, ŽK 2:1, diváků 200.

Sestavy :

TJ Sušice "B": Jan Ludvar, Jiří Bešta, Martin Kalný, Václav Klíma, Petr Chmelík, Marek Halas, Tomáš Klíma, Imrich Varga, Daniel Řimnáč, Miroslav Bachroň a Martin Mataše

střídali: Tomáš Mařík, Aleš Kůs, Lukáš Blažek, Václav Žežulka a Marek Budil

Svatobor Hrádek:  Václav Ryba, Zdeněk Kodýdek, Jan Oliva, Radek Holeček, Luboš Šoural, Jiří Brabec ml., Libor Kutil st., Jakub Švelch, Antonín Štěpán, Leoš Rychtařík a Pavel Franěk

střídali: Miroslav Kolář

Nejlepší hráči:  Kalný  Martin (Sušice), Kodýdek Zdeněk (Hrádek)

BOLEŠINY - JANOVICE 6:1(4:1)

Branky: 20. a 39.Šmolc Jiří, 20. Hodl Petr,28.  Vizinger Petr,80.  Bošek  Jakub,89.Bošek Petr - 30.Šlégl Jan. Rozhodčí Svátora Petr, ŽK 0:1, diváků 80. Nejlepší hráč : Dolář David.

MALÝ BOR – MĚCHOLUPY  2:2 (1:1) PK 6:5

Hráči Měcholup nastoupili do prvního poločasu ve velkém stylu.V soubojích byli důraznější, v poli přímočařejší a rychlejší. Přesto se domácí dostali do vedení po pěkné střele Václava Hozmana. Za 2 minuty však bylo srovnáno. Ve druhém poločase byli domácí lepším týmem. Přesto však hosté dokázali zvýšt z rychlého brejku a po pěkné kombinaci  na 2:1. Poté však hosté zalezli na svoji polovinu a soustředili se pouze na udržení vedení. Toto se jim však vymstilo, neboť domácí ve velkém gradujícím tlaku dokázali Michálkem srovnat na 2:2. Po rozehrání měli hosté ještě obrovskou šanci zvrátit výsledek ve svůj prospěch, ale tentokrát stálo štěstí na straně domácího mužstva a utkání dospělo k zasloužené remíze. V penaltové loterii, kdy se po druhé sérii zranil hostující brankář, byli úspěšnější domácí. Ve druhém poločase nastřelil agilní Jirka Petřík 2 břevna a jednu tyč.

Trenér M.Boru Oldřich Šebek: „V prvním poločase jsme nehráli dobrou partii, neudrželi jsme se na míči a nehráli jsme svoji kombinační hru. Snažili jsme se hrát dlouhé a vysoké balóny, kde jsme neměli proti výškově vyspělým hostům šanci. Druhá půle se již blížila mým představám, byli jsme důraznější, hráli jsme kombinačně a vytvořili jsme na soupeře velký tlak. Jen štěstí při nás nestálo u střel Jirky Petříka, který třikrát nastřelil brankovou konstrukci. Až v závěru jsme vyrovnali Ondrou Michálkem, který před brankou hostí zúročil svoji zkušenost.

Nejlepším hráči: Jiří Petřík (M.Bor) – Dražka Petr (Měcholupy).

Branky:  Hozman Václav,Michálek Ondřej - Kaňák Jan, Bálek Dušan.

Rozhodčí Hessová , ZK 2:3, diváků 40.