Krajský přebor žáci starší 19. kolo 11. – 12.4. 2015

KRAJSKÝ PŘEBOR – STARŠÍ ŽÁCI

KP starších žáků – aktuální výsledky

NÝRSKU SE PODAŘILA ÚSPĚŠNÁ ODVETA

V pošumavské derby hraném v Nýrsku  se domácím  podařilo hostům z FK Horažďovice vrátit podzimní smolnou porážku 1:0 vrátit i s úroky. Hosté je ničím nepřekvapili, neboť jejich hra byla opět založena na nákopech na rychlonohého Hájka. Přestože se na to domácí připravili, tak si hosté několik šancí tímto způsobem připravili.

NÝRSKO - HORAŽĎOVICE   5: 1 ( 1: 0)

Ivan Pavlík

V 1. poločase nervózní domácí proměnili pouze přímý kop, ale další šance nevyužili. Ve druhé půli nejdříve domácí neproměnili pokutový kop, ale z následného rohu se již prosadili zásluhou Maláta. Za dalších 10 minut zvýšil Bastl a opět po 10 minutách přidal další branku Malát. Hosté zkorigovali po akci Hnídka, kdy do prázdné brány zakončil Hájek. Domácí na tento gól stačili do konce zápasu odpovědět Valentou.

Branky: 12´ Vacek Adam, 45´, 65´ Malát Filip, 55´ Bastl Martin, 70´ Valenta Matěj – 68´ Hájek Marek . Rozhodčí: Hájek Zdeněk; ŽK  1 : 0 ; diváků : 40.

NEPOMUK - SK KLATOVY   1: 5 ( 1: 4)

TJ SUŠICE - SMÍCHOV PLZEŇ           3: 1 ( 1: 0)

Domácí nepodali očekávaný výkon, ale přesto nad posledním týmem tabulky vyhráli. Sušici za stavu 2:1 podržel výborným zákrokem Petr Hanč.

Branky: Václav Rauner, Florian Svoboda, Václav Němec

TACHOV - START LUBY  2: 0 ( 1: 0)

Hosté v dalším utkání KP starších žáků zajížděli na půdu Tachova. Domácí měli v první půli více ze hry, lépe kombinovali na umělé trávě a měli nebezpečné standardní situace. Po jedné z nich, rohovém kopu v 17. minutě, se dostal k míči volný Šmída Marek a z bezprostřední blízkosti zvyšoval na 1 : 0 pro domácí. V závěru první půle měl velkou šanci Matěj Pivoňka, který hlavou po centru Dominika Černého mířil vedle. Ve druhé půli hosté hru vyrovnali, oba soupeři si vytvořili několik gólových šancí, ale střelecky se dařilo jen domácím, kteří ve 48. minutě přidali druhý gól, který vstřelil Ondřej Jócsik znovu po standardní situaci. Střeleckou smůlu hostů neprotrhnul ani Kamil Gajdoš, kterému se nepodařilo úspěšně zakončit samostatný nájezd na brankáře v 62. minutě utkání.

Sestava hostů: Schejbal David, Gajdoš Kamil, Kaiser Ondřej, Štilip Jakub, Toman Petr, Černý Dominik, Flosman Pavel, Pivoňka Matěj, Böhm Marek, Maňas Vít, Svoboda Martin, Keřlík Adam, Thurnvald Václav, Votava Tomáš a Kafka Filip.

Branky: 17. Šmída Marek, 48. Jócsik Ondřej. Rozhodčí: Mezera; ŽK: 0 : 1;Diváků :  30.