Krajská soutěž dorostu, sk. B 21. kolo 11. – 12.4. 2015

KRAJSKÁ SOUTĚŽ , SKUPINA B – DOROST

KS dorostu sk.B – aktuální výsledky

DOROST OKULY NÝRSKO VYHRÁL V HORAŽĎOVICÍCH

Nečekaný výsledek se zrodil v 21.kolo krajské soutěže dorostu v Horažďovicích. Hostující Nýrsko zde absolvovalo vítězný duel nad prvním celkem tabulky a tento neúspěch domácích znamenal střídání na prvním místě. Novým lídrem KS je dorost Sokola Mochtín, který podle očekávání v dalším derby si doma poradil se Startem Luby.

MOCHTÍN - LUBY   7:2 (3:2).

V tradičním derby odehráli hosté v prvním poločase nečekaně vyrovnanou partii s favorizovaným Mochtínem. Vedli dokonce 1:0 a 2:1, ale mochtínští hráči postupně zvyšovali tempo a výsledek otočili ve svůj prospěch. Luby od 60.minuty odpadly herně i kondičně, Mochtín nakonec vyhrál jistě 7:2 a vrátil se do čela tabulky této krajské soutěže. Rozhodčí Radek Brůha, ŽK 0:1, branky : Pretzelmayer Jaroslav a Velek Tomáš 2, Bejvl

Jakub, Lorenc Pavel, Rašek Josef - Šleis Karel, Šilha Radek.

HORAŽĎOVICE - NÝRSKO   1:3 (1:1)

Branky:  Šašek Martin  - Toman Jaroslav, Idlbek Roman, Vávra Dominik

Rozhodčí: Klička ;Diváků : 30.

HRADEŠICE - MRÁKOV 5:3 (2:0)

Martin Mácal

Domácím prospěl návrat Pavla Nauše do sestavy, v prvním poločase podržel hosty několikrát brankář a špatná koncovka domácích. Po změně stran se domácí při vedení 4:1 až příliš namlsali a rázem to bylo 4:3.V poslední minutě pojistil domácím výhru Lukáš Buchta. Zápas dobře odřídil pan Jiří Velíšek

21., 63., 66. Nauš P., 28. Vaněček D., 89. Buchta L. - 56. Váchal, 76. Michálek, 80. Kříž PK

Rozhodčí: Velíšek Jiří, diváků 30, ŽK 2:0, ČK 0:0

STAŇKOV – SUŠICE  2: 1 ( 1: 1)

Pavel Hubáček

Trenér Sušice Pavel Hubáček : „ Kluci nepodali výkon, na který mají. Sice si vytvořili dost vyložených šancí, které kdyby proměnili, tak by zápas jasně vyhráli, ale výkon byl prostě špatný. Sice jsme nastupovali bez několika opor, ale to nemůže být výmluva. Do vedení nás dostal Filip Miškovič po dobře rozehraném rohovém kopu. Kdyby následující tutovku proměnil Kuba Pojar, bylo asi rozhodnuto, ale to se bohužel nestalo. Domácí dokázali do přestávky srovnat po pěkné střele asi z 30 metrů. Druhý poločas jsme začali velice špatně a doslova darovali domácím vedení 2:1. Potom jsme dokázali domácí zatlačit, ale vyrovnat se nám již nepodařilo. Blízko k tomu měl Lukáš Hájek, který nastřelil břevno a Filip Miškovič, který nedokázal proměnit svůj sólový nájezd. I kdyby jsme v tomto zápase vyhráli, moc spokojený bych stejně nebyl. Byl jsem zklamán přístupem většiny hráčů k tomuto zápasu.“

Sestava TJ Sušice: Šoural, Hájek, Jána, Vítovec, Dohnal, Kutil, Čanecký, Löffelmann, Brabec, Pojar, Miškovič, Černý, Homolka, Skýpala, Hubáček Daniel, Bernátek

OSTATNÍ VÝSLEDKY:

Chotěšov – Žákava  6: 0 ( 4: 0), Merklín - Nepomuk            4: 2 ( 1: 1), Stod – Holýšov  3: 2 ( 2: 2)

Postřekov – Blovice 1: 3 ( 0: 3)