1. B TŘÍDA skupina B 17. kolo 11. – 12.4. 2015

1. B  TŘÍDA  - SKUPINA B

1.B třída – aktuální výsledky

V DERBY SE DIVÁCI BAVILI FOTBALEM

Sedmnácté kolo 1.B třídy bylo dalším pokračováním zajímavých soubojů  v soutěži, která pro  velkou vyrovnanost bude z pohledu boje o udržení  zajímavá až do samého konce. Jeden z těchto duelů se hrál v sobotu v Dlouhé  Vsi . Svým průběhem byl pro diváky velice atraktivní a když k tomu oba aktéři na hřišti přidali  kvalitní výkony, bylo se na co dívat až do poslední minuty. Štastný konec pro Měčín neměl ani jejich další domácí zápas. Nejdříve v týdnu přišel Měčín o dva body za start hráče, který nebyl aktivním členem FAČR a o další tři body ho připravily v duelu o šest bodů hostující Chlumčany. Mochtín poprvé letos doma vyhrál , když k tomuto vítězství přispěl výrazným způsobem muž zápasu, autor hattricku Jiří  Čeleda   .

S. MĚČÍN - K.CHLUMČANY 0: 1 ( 0: 1)

Průměrné utkání o šest bodů ve kterém se rozhodovalo o zisku bodů až v závěru utkání. Z průběhu prvního poločasu stojí za pozornost 30. minuta. V ní byl v pokutovém území při zakončení faulován domácím hráčem Štampachem útočník Chlumčan a rozhodčí nařídil pokutový kop.  Proti tomu, aby se ujali hosté vedení byl měčínský gólman Jarolím, který pokutový kop úspěšně zlikvidoval.  Více divácky zajímavý byl druhý poločas. V něm si hráči na obou stranách vytvořili několik brankových příležitostí. V 70. minutě lobovaný míč z kopačky Dušana Němce přes překonaného brankáře hostů dobíhající obránce vykopával z brankové čáry. Nedáš , dostaneš se opět potvrdilo a v 84. minutě se ujali hosté gólem střídajícího Víta ujali vedení. Minutu na to se situace z 70.minuty  před chlumčanskou svatyní opakovala  po střele Jardy Krotkého, kterou znovu odvraceli hosté z brankové čáry.  Poslední naději Měčína zastavilo minutu před koncem normální hrací doby břevno po Šindelářově hlavičce .

Branky: 84. Vít; Rozhodčí Krauz Jan. ŽK: 4:3, diváků 70.

Sestava Měčína : Jarolím – Krotký Z., Duchek J., Krotký Jar., Němec , Klíma, Štampach J., Šlais , Duchek P.,  Kojan Radek(76. Šindelář Radek), Drmla Luboš.

Vedoucí mužstva domácích Evžen Veselý si nad smolnou prohrou svého týmu jen povzdechl a dodal : „ V závěru nás znovu opustilo štěstí a  naše čekání na druhé vítězství v tomto ročníku pokračuje“.  Nejlepší hráči : Sokol Měčín – Dušan Němec ; Chlumčany Hrdlička Petr.

D. VES - HAAS CHANOVICE  3:2 (2:2)

F.Dryje

Po počátečním oťukávání se dostávají do šance ve 13´ hosté a po několika krátkých a přesných přihrávkách skóruje Ondřej Srb k pravé tyči. Další branka hostů přichází vzápětí a hosté vedou 0:2. Hned na to vrací domácí do hry Jan Hubený, který po chybě hustů umistuje svojí střelu asi ze 20m k levé tyči. Ve 26. minutě vyrovnává po nádherné individuální akci Pavel Švec, který projde mezi dvěma obránci a v tísni umisťuje míč k levé tyči. Ve druhém poločase mají ze hry více domácí, kteří navyšují na 3:2 v 76.min. Martinem Krůsem, který posílá střílenou přihrávku hlavou vedle bezmocného brankáře.

Branky:  16. Hubený Jan 26. Pavel Švec 76. Martin Krůs - 13. Srb Ondřej  a 15. Černohorský Lukáš.  Rozhodčí: Hájek Zdeněk;ŽK:0: 2;Diváků : 140.

Sestava domácích: Hanzl Radek, Goby Ondřej, Valvoda Stanislav, Šperl Pavel, Krůs Martin, Mirvald Jakub, Pechek Petr, Blažek František, Hubený Jan, Švec Pavel, Kulhánek Martin

Střídali : 50. min. Blažek František, 70. min. Trčan Petr, 75. min. Dryje Filip

Sestava  Chanovice : Soukup Karel, Šulc Jiří, Prýmas Jaroslav, Šlehubr Milan, Soukup Petr, Srb Ondřej, Kába Roman, Pavlovský David, Polena Michal, Zoubek Václav,Černohorský Lukáš, Polena Josef, Rada Lukáš, Skuhravý Ondřej. Hosté střídání: 50. min. Polena Josef, 74.min. Rada Lukáš. 80. min. Skuhravý Ondřej.

Trenér domácích Robert Stojkovič si pochvaloval výsledek i průběh utkání: „ Byl to jeden z nejlepších zápasů který oba týmy v tomto   ročníku odehrály. Průběh zápasu přinesl hodně šancí na obou stranách. Hosté byli na koni v první polovině I.poločasu kdy po našich hrubkách v obraně jsem dvakrát inkasovali. V druhé půli jsme si vytvořili velký tlak a výsledkem byla vítězná branka Martin a Krůse a jedenkrát nastřelené břevno Trčanem z přímého kopu.  Nejlepší hráči domácího týmu byli ty nejzkušenější Martin Kulhánek a Jan Hubený“.

Trenér hostů  Cimrhanzl Luděk :“ Myslím si, že na poměry této soutěže předvedla obě mužstva velmi kvalitní hru , která určitě uspokojila většinu diváků. Je škoda, že jsme rychle získané dvou brankové vedení po vlastních chybách ještě do poločasu prohospodařili. Domácí byli po přestávce daleko důraznější v osobních soubojích a prosadili se hrou, která nám příliš nevyhovuje. V závěru vyšla naše snaha o vyrovnání naprázdno. Pro nás to byl zápas poučný, a v další práci s týmem z nedostatků budeme vycházet. Jako nejlepšího hráče z našeho kolektivu hodnotím v tomto duelu Lukáše Černohorského“.

MOCHTÍN – ŠTĚNOVICE  3: 1 ( 1: 0)

Domácí  Mochtín se musel vypořádat nejen s neúčastí některých svých opor, ale i s hodně bojovným a kvalitním soupeřem. Ten měl v úvodní půlhodince více ze hry a dvě velké šance na gol. Na štěstí pro Mochtín, obě střely skončily na břevně domácí branky. Skore zápasu otevřel ve 31. minutě na druhé straně Jiří Čeleda, krásnou střelou z VPK ze 28 metrů poslal Mochtín do vedení. Hosté mohli srovnat v 51.minutě, ale při domácích opět stálo štěstí, když dělovka ze 30 m skončila na tyči. O výhře domácích pak rozhodl Jiří Čeleda, který měl svůj den. Během dvou minut, mezi 55. a 57. minutou, vsítil hostům další dvě branky, zkompletoval svůj hatrick. Štěnovičtí fotbalisté byli zaskočeni, snažili se, ale stačili jen v 81.min. korigovat výsledek na konečných 3:1. Rozhodčí Ladislav Fanfule, ŽK 3:3, branky Čeleda Jiří  3 - Knížek Jiří, 70 diváků.

TJ PŘEŠTICE B – KOŠUTKA  2: 3 ( 0: 3)

Branky: 60. Brada,65. Pap - 15. Kovařík, 7. Řežábek, 19. Forejt.

Rozhodčí Syrový Vojtěch, ; ŽK: 2:3, diváků 60.

S. BLOVICE - FK ŽÁKAVA  1: 2 ( 0: 1)

Branky: Malý - Huňáček, Saro; ŽK: 4:3, diváků 100.

SP. POŘÍČÍ - ST. SMOLIVEC  6: 0 ( 3: 0)

Branky: Bořík 2, Fiala 2, Novák, Rada; ŽK: 0:1