DIVIZE MUŽI - skupina A

Divize –aktuální výsledky

KLATOVY 1898 - ČÍŽOVÁ   4:1 (0:1)

Martin Janda

Do Klatov přijel soupeř, který spoléhal na brejkové a standardní situace. Snaha domácích kombinovat končila na soupeřově polovině. A když Čížová využila rohový kop, kde propadl balón, bylo to 0:1. Po poločase už byl na hřišti pouze jeden tým. Hosté odešli fyzicky, domácí zjednodušili hru a přineslo to své ovoce. První branku vstřelil hned po přestávce Krejčí, který zatáhl balón po lajně, dostal se až před brankáře a propálil vše, co mu stálo v cestě. A byl to opět Krejčí, který se uvolnil ve vápně a byl faulován. Pokutový kop s přehledem proměnil Janda. Třetí branku přidal opět výborně hrající Krejčí, uvolnil se před vápnem patičkou a s přehledem zakončil. Čtvrtou branku přidal mladíček Harmady, když jeho brance předcházelo několik neuvěřitelných zákroků brankáře hostů. Klatovy tak potvrdily roli favorita a připsali si další tři body do tabulky.

Hodnocení asistenta trenéra Michaela Štolky: "Do utkání jsme vstoupili ospale, nebylo vidět nasazení, emoce. Zkrátka pravý opak toho, než byly pokyny od trenéra. Tomu odpovídal i výsledek prvního poločasu. O přestávce "hrála" v šatně domácích k poslechu z úst trenéra bouřka a jak bylo vidět, hromy a blesky byly motivujícím impulsem k obratu utkání a domácí radosti z vítězství.

Sestava Klatov: Rojík (ŽK) - Sýkora (46. Veselka), Janda, Žáček, Vítovec - Kotrba (80. Brož Martin), Jůda, Lukeš (ŽK) (88. Krásný), Kadlec (70. Harmady) - Bezděk (86. Dolanský), Krejčí

Střídali: Herman

Bramky: 48´a 75´ Krejčí, 61´Janda (PK), 84´Harmady

ŽK: 2-3

Sestava Čížová: Durov - Mácha, Rozhoň, Bednařík, Jindřich, Brož, Benetka, Hora, Moravec, Mariotti, Kunc. Střídali: Held, Duchoň

SUŠICE – ZLIČÍN   3 : 1 (1 : 1)

Branky: 18., 55. a 75. Vrhel  - 38. Březina. ŽK 0:2, ČK0:1 (43. Zahálka), 250 diváků.

Sestava : Gill- Kysilka, Kodýdek, Matějka, Skrbek- Szedmák, Hrach, Linhart, Králík - Vrhel, Páleník