Okresní přebor mužů 17. kolo 11. – 12.4. 2015

OKRESNÍ PŘEBOR – MUŽI

Okresní přebor -  aktuální výsledky

NA NEPRŮSTŘELNÉ BĚŠINY PO SUŠICI NEVYZRÁLY ANI KLATOVY

Pozornost 17.kola vzbuzoval vzájemný zápas dvou nováčků pohybujících se suterénu tabulky . Na hřišti v Měcholupech byli úspěšnější Mochtín B, který se výhrou  posunul z poslední příčky tabulky kam po tomto kole spadly Nezamyslice .S velmi slušnou bilancí se mohou na jaře pochlubit gólmani Sokola Běšiny, kteří již ve třech jarních zápasech udrželi čisté konto. Po posledním duelu v Sušici na nimi nevyzrála ani rezerva divizních Klatov.

MĚCHOLUPY - MOCHTÍN B  1:2 (1:1)

Branky: 8. Havlíček Pavel - 43. Kotlan Daniel, 89. Rašek Josef. Rozhodčí Habada, ŽK 0:4, diváků 80.

JANOVICE - MALÝ BOR   0:2 (0:2)

Branky: 2. Jára Karel, 42. Šipla Miroslav. Rozhodčí Švátora Petr, ŽK 3:4 , diváků 40.

VELKÝ BOR - BOLEŠINY 3:4 (1:3)

Miloslav Kolář

Ve druhém jarním  utkání na svém hřišti přivítali v silně kombinované sestavě domácí nepříjemného soupeře, a při vší smůle  inkasovali v samém začátku utkání. Po čtvrthodině matador Voráč po krásné individuální akci vykřesal vyrovnávacím golem naději, ale i když se domácí bojovností snažili výsledek otočit nebo alespoň udržet, fotbalovějším hostům se naopak v samotném závěru poločasu podařilo navýšit vedení na krutý dvoubrankový rozdíl. Ve druhém poločase se ale hra vyrovnala, domácí dostali evidentní chuť výsledek zvrátit, a i přes další inkasovaný gól dokázali výsledek korigovat a závěr zápasu byl hodně dramatický. Všechny body si ale nakonec odvážejí za výkon v prvním poločase hosté.

Branky: 12. Voráč František, 64. Vonášek Dominik (PK), 81. Beránek Daniel  - 5. a 45. Slováček David , 45.,57. Farný Radek.

Rozhodčí Koura Radim, ŽK 0:1. Diváků 60.

HRÁDEK - NEZAMYSLICE  2:0 (1:0)

Branky: 15. Franěk Pavel, 72. Brabec Jiří ml. (PK).

Rozhodčí : Bureš Jiří, ŽK 2:4, diváků 90.

VRHAVEČ - SUŠICE B  1:1 (1:1) PK 5:4

Branky: 37. Vejskal Tomáš - 20. Varga Imrich. Rozhodčí Stach,  ŽK 0:1, diváků 80.

BĚŠINY - KLATOVY B  2:0 (0:0)

F.Petrželka

Hosté přijeli k brzkému duelu do Běšin s omlazeným kádrem,ve kterém ale nechyběli opory Toman,Sýkora,Kadlec či brankář Herman.A v úvodním dějství byli určitě lepší,leč své šance ke vstřelení branky nevyužili.Hlavně agilní Sýkora si dvakrát vylámal zuby na domácím golmanovi Z.Kolářovi.Domácí ohrožovali klatovskou branku jen střelami z dálky a ty nemohli brankáře Klatov nijak zneklidnit.Tak první poločas skončil bez branek.

Do druhé poloviny zápasu vstoupily domácí o poznání aktivněji a zodpovědněji.Výsledkem bylo několik rušných situací před klatovskou brankou a hlavně první branka domácích,kdy se po krásném uvolnění od T.Matějky a přesném centru od M.Vališe,téměř z brankové čáry prosadil hlavou s chutí hrající M.Ceplecha1:0.Cca za dvě min.po úvodní brance domácích se dostali hosté do největší šance druhé půle,ale k nelibosti hostujících příznivců,jeden z klatovský hráčů netrefil po prudkém centru ze strany z malého vápna odkrytou branku domácích a vysoko přestřelil.To asi hosté urazili fotbalové štěstí a do konce zápasu se do podobné šance, již přes opět velmi dobře fungující domácí obranu nedostali.Naopak běšinští přidali ještě jednu branku,kdy se krásnou střelou zpoza šestnáctky prosadil V.Matějka2:0.Do konce zápasu se již nic nezměnilo a se závěrečným hvizdem arbitra J.Abrháma brali z domácího zápasu 3 body a opět s čistým kontem.(neprůstřelnost domácích brankářů trvá již 3kola!!.)

Branky: 58. Ceplecha Martin, 85. Matějka Václav. Rozhodčí Abraham; ŽK 2:1; diváků 50.

HRADEŠICE - LUBY B B   4:0 (2:0)

Milan Černík

Jednoznačné vítězství domácích, kteří proti oslabeným hostům mohli zvítězit ještě větším rozdílem. Proti byl však výborný gólman hostů K. Vlach a také samotní střelci domácích, kteří neproměnili několik dalších velkých šancí.

Branky: 3. Novák David , 36. Hlaváč Milan, 55. Zdichinec Lukáš , 65. Metlička Václav.

Rozhodčí Kurc , ŽK 1:3, ČK 0:1(80. Hanus Jakub po 2 ŽK), diváků 60.

Sestava domácích: D. Vávra - P. Řezáč, M. Hlaváč, M. Šmrha, P. Melka, F. Melka, L. Melka, J. Hnojský, F. Šašek, L. Zdichynec, D. Novák. Náhradníci: M. Melka, L. Mareš, M. Buchta, A. Čugujev, V. Metlička, F. Míček.

Sestava hostů: K. Vlach - R. Kalista, O. Tomen, T. Blohman, J. Hanus, J. Voráček, P. Kováč, V. Sydorenko, T. Flax, P. Sysel, M. Havlovic. Náhradník: J. Talaš