Krajský přebor žáci starší 18. kolo 4.-5.4. 2015

KRAJSKÝ PŘEBOR – STARŠÍ ŽÁCI

BODY V POŠUMAVÍ NEZŮSTALY

Ve 20. kole krajského přeboru starších žáků se nehrál pro nezpůsobilý magnet kola, kterým měl být v Klatovech souboj domácích se svým rivalem ze Sušice. Domácího prostředí nevyužily Horažďovice ani Luby. Nejblíže k bodům bylo Nýrsko na hřišti  plzeňských energetiků. Ani na Okulu se nakonec bodů nedostalo, neboť tento plán vzal za své  po obdrženém gólu z pokutového kopu.

HORAŽĎOVICE - KOŠUTKA       3: 4 ( 2: 1)

Branky: Hnídek 2, Hájek -  Krinke 2, Krejčí, Potoček

Rozhodčí:  Brůha.

START LUBY - DOUBRAVKA  0:2 (0:1)

Domácí v dalším utkání na vlastní půdě přivítali hosty ze Senca Doubravky. Na náhradním hřišti hosté potvrdili roli favorita a zvítězili 0 : 2. Domácí se proti fyzicky vyspělejšímu soupeři neprosadili a jen díky dobrému výkonu náhradního brankáře Gajdoše nebyl rozdíl ve skóre výraznější. Hosté už ve 4. minutě měli velkou šanci, kdy se míč odrazil od břevna do tyče a zpět do hřiště. Ve 26. minutě po rohovém kopu otevřel skóre Marek Paul – 0 : 1, na začátku druhé půle, ve 36. minutě na 0 : 2 zvyšoval Daniel Fleisig. Domácí z jediné slibnější akce, kdy Matěj Pivoňka uvolnil Radka Mužíka, nastřelili pouze tyč hostující branky. Stále citelně schází opora týmu Vítek Maňas.

Sestava domácích: Gajdoš Kamil, Kaňák Nicholas, Kaiser Ondřej, Toman Petr, Černý Dominik, Flosman Pavel, Pivoňka Matěj, Böhm Marek, Svoboda Martin, Mužík Radek,  Keřlík Adam, Malát Sebastian, Votava Tomáš a Kafka Filip.

Branky : 26. Paul Marek, 36.  Fleisig Daniel. Rozhodčí Frgal Lukáš ;  ŽK 0 : 1 ;  40 diváků.

Foto z utkání Luby - Doubravka  Jitka Kilbergerová _Klatovský deník

ZČE PLZEŇ – NÝRSKO   1: 0 ( 1: 0)

Ivan Pavlík

V prvním měli více ze hry domácí a šli do vedení z pokutového kopu za ruku hostujícího hráče. Druhý poločas patřil naopak hostům, kteří však své vyložené šance nedokázali proměnit.  Branky: 18.  Procházka Daniel. Rozhodčí:   Schveinert ; Diváků : 20.

SK KLATOVY - TJ SUŠICE (odloženo na 22.4.)

FK BLŠANY - TJ PŘEŠTICE      2: 7 ( 0: 2)

SMÍCHOV PLZEŇ - TACHOV     0: 2 ( 0: 1

VEJPRNICE - NEPOMUK        7: 0 ( 2: 0)

STŘÍBRO - DOMAŽLICE  3: 2 ( 3: 1)