Krajská soutěž dorostu, sk. B 20. kolo 4.-5.4. 2015

KRAJSKÁ SOUTĚŽ , SKUPINA B – DOROST

MOCHTÍN  ZTRATIL BOD  V HOLÝŠOVĚ

Výsledky  20. kola krajské soutěže dorostu  přinesly  klid dočasně klid  z pohledu brankových dostihů o první místo mezi Horažďovicemi a Mochtínem.  Horažďovickým dorostencům to přesto nadále dobře střílí  a v utkání v Lubech přesvědčivou výhrou překročili jako první v tomto ročníku počet  jedno sta  vstřelených branek  a jelikož Mochtín nečekaně ztratil bod v Holýšově v utkání s domácím kolektivem, jež v posledních pěti zápasech získal bod za remízu pouze v Lubech. Po jasné výhře v Merklíně na podzim 5:2  doma přesvědčivě svého soupeře porazila Sušice a nenápadně se dotahuje  na třetí příčku tabulky.

TJ SUŠICE - MERKLÍN   5:1 (2:0)

Pavel Hubáček

Bylo to celkem jednoznačné utkání. Již ve 12. minutě se prosadil Filip Miškovič po pěkné přihrávce Jakuba Brabce. Druhou branku dával Jakub Pojar. Škoda jen dalších neproměněných vyložených šancí. I druhý poločas byli domácí lepším týmem a vedení dokázali navýšit na konečných 5:1. Hosté snižovali z pěkně zahraného přímého kopu.

Branky za domácí: 3x Pojar, Miškovič, Skypala

Sestava TJ Sušice: Šoural, Dohnal, Vichr, Hubáček, Vítovec, Kutil, Čanecký, Löffelmann, Brabec, Pojar, Miškovič, Bernátek, Černý, Skypala, Homolka

START LUBY - HORAŽĎOVICE   0: 6 ( 0: 5)

HOLÝŠOV - MOCHTÍN  2:2 (1:2) PK 2:4

Stanislav Bejvl

Mochtín odjel do Holýšova pouze s jedním hráčem na střídání a bez 5 hráčů zákl. sestavy. Přesto byli hosté celý zápas lepší a vytvořili si spoustu gólovek, které však trestuhodně zahazovali. Trest přišel v 90' ,kdy domácí vyrovnali po špatně rozehraném autovém vhazování Mochtína. Stínem utkání bylo zranění Patrika Šveňhy-výron kotníku po faulu (bez ŽK) .

Branky za hosty:Pretzelmayer Jaroslav (PK),Šveňha Patri

Sestava Mochtín: Hadáček Jakub-Nebeský Jan,Šveňha Patrik, Strejc Stanislav,Peleška Jiří-Lorenc Pavel,Kotlan Daniel,Pretzelmayer Viliam,Velek Tomáš-Pretzelmayer Jaroslav,Rašek Josef ; střídal: Kanta Petr

FK ŽÁKAVA - NÝRSKO   5: 3 ( 2: 2)