1. B TŘÍDA skupina B 15. kolo 28.-29.3. 2015

1. B  TŘÍDA  - SKUPINA B

MOCHTÍN NESTAČIL NA PŘEŠTICKOU REZERVU

V minulém, úvodním jarním  kolo 1. B třídy z týmů z Pošumaví bodoval pouze  Mochtín v Měčíně. V následujícím 15.kole  jejich úspěšnost vstoupla, nicméně zklamání připravili svým příznivcům Mochtín, který překvapivě si nechal body vzít od přeštické rezervy a klesl v tabulce ze druhého na 4.místo. Na druhé straně v dobém překvapil Měčín , který přerušil svojí dlouhou domácí neúspěšnost vítězstvím  na pokutové kopy nad vedoucí Košutkou.  Dlouhá Ves zvítězila nad sousedem v tabulce Keramikou Chlumčany , který se pohybuje stejně jako Tatran v sestupových vodách. Obdobný charakter mělo utkání ve Starém Smolivci . Hostující Strážov v duelu o šest bodů po výhře na penalty di přivezl domů dva cenné body.

DLOUHÁ VES - K.CHLUMČANY  2:0 (1:0)

Pavel Beránek

První poločas vyrovnaný průběh zápasu s výraznějšími šancemi hostů, při kterých vynikl domácí brankář Radek Hanzl. První branku ale vsítili domácí ve 37. minutě, po chytré střele Martina Kulhánka – neudržel hostující brankář míč a toho využil hráč domácích František Blažek. Ve druhém poločase se do toho hosté pořádně obuli, ale přesto se zápas jevil jako vyrovnaný. Domácí opět skórují. Na 2:0 zvyšuje po chytré akci a střele ve vápně Martin Kulhánek. Zápas se dohrával v nervózní atmosféře, kdy byl navíc vyloučen domácí Martin Kulhánek.

Branky:  36. František Blažek, 74.  Martin Kulhánek

Rozhodčí: Pavol Hájek;ŽK:4:3;ČK:1:0 (88.min Martin Kulhánek po 2 žluté kartě) .Diváků : 90.

MĚČÍN - KOŠUTKA PLZEŇ 0: 0 ( 0: 0) PK 5:3

Evžen Veselý

V průměrném utkání bylo šanci na obou stranách poskromnu. Většinou se hra odehrávala ve středu hřiště. Vítěznou branku z pokutového kopu vsítil Jakub Štampach .

Rozhodčí:  Fanfule L. , Schwarz ,Pohančeník.

ŽK: 1:1, diváků 50.

ST. SMOLIVEC - SK STRÁŽOV 2:2 (0:1) PK 3:4.

Branky: Bouše, vlastní  -  43. Hosnedl J. , 70. Kološ D. (PK) ;  ŽK: 2:1 ; diváků 50.

Sestava Strážova  : Javorský Michal, Čížek Vladimír, Janka Luděk, Michel Jan, Denk Milan, Uruba Ondřej, Chaluš Michal, Faltín Tomáš, Kološ David, Presl aleš, Hosnedl jiří ( 75. Mayer Bronislav )

Penaltový rozstřel : 3:4  ( PK proměnili : Kološ.David, Presl Aleš, Uruba Ondřej, Javorský Michal )

MOCHTÍN - TJ PŘEŠTICE B  0: 2 ( 0: 1)

Mochtín mohl jít do vedení již ve 2. minutě, ale sólový nájezd na přeštického golmana  útočník Jiří Čeleda  v branku  neproměnil. V další části prvního poločasu byla hra vyrovnaná, bez větších šancí na obou stranách. Ty přišly až v samotném závěru a měli je hosté. Ve 40.min. střelu zblízka ještě domácí obrana zblokovala, ale ve 44.min. se již hosté radovali, když autorem gólu do šatny byl Marcel Žila. Domácím se hra moc nedařila ani po přestávce, soupeř toho využil, v 60.min. po brejkovém úniku poslal zálohu Přeštic do dvoubrankového vedení  Tomáš Benedikt. Mochtínští hráči pak přidali, patřila jim poslední dvacetiminutovka, měli i šance na vyrovnání, ale golman Marek Regner v brance hostí byl vždy na místě.

Branky: Benedikt, Žíla; ŽK: 1:1, diváků 70. Rozhodčí Jaroslav Rubáš z H.Týna rozhodoval kvalitně.