Krajská soutěž dorostu, sk. B 19. kolo 28.-29.3. 2015

KRAJSKÁ SOUTĚŽ , SKUPINA B – DOROST

BRANKOVÉ DOSTIHY MOCHTÍN - HORAŽĎOVICE POKRAČUJE

Po třech náročných zápasech na hřištích soupeřů se poprvé v průběhu jarní sezóny na domácím hřišti představil kolektiv Sokola Mochtín, který o své vedení v tabulce připravily Horažďovice a to jen rozdílem lepšího skóre. Souboj o čelo tabulky pokračoval mezi oběma týmy i v tomto kole další brankovou přestřelkou na dálku, která tentokráte vyzněla ve prospěch mochtínských dorostenců . Výrazný podíl na  vysoké výhře nad Nepomukem má kanonýr týmu a autor čtyř branek Daniel Kotlan.  Úspěšné v tomto kole byly další  týmy z Pošumaví. Nýrsko vyhrálo derby nad Luby a nezklamala ani Sušice, která si přivezla zasloužené body z duelu ze hřiště Slavoje Stod. Naopak zklamáním je prohra Hradešic doma s předposlední Žákavou.

MOCHTÍN - NEPOMUK 11:0 (5:0)

Stanislav Bejvl

I když tomu skóre neodpovídá, výsledek se nerodil zrovna lehce.Hosté pouze s 11 hráči hrozili z rychlých brejků. Rozhodují pro vývoj zápasu byla 30. minuta, kdy Nepomuk neproměnil PK. Do poločasu přidal Mochtín už jen jeden gól, když dva samostatné nájezdy neproměnil Kotlan. Druhou půli si již domácí pohlídali a postupně navyšovali skóre.

Sestava Mochtín: Hadáček Jakub-Zajíc Mirek, Madera Radovan, Žiak Jan, Nebeský Jan-Šveňha Patrik, Bejvl Jakub, Burian David, Peleška Jiří-Pretzelmayer Jaroslav, Kotlan Daniel. Střídali: Lorenc Pavel, Rašek Josef,Strejc Stanislav,Šafránek Jan

Branky:Kotlan Daniel 4x (16,20,21,48), Pretzelmayer Jaroslav 2x (36,86), Peleška Jiří 2x (61,89), Rašek Josef (14), Bejvl Jakub (64), Madera Radovan (84 PK) .

Rozhodčí: Hessová Tereza. ŽK 0:3, ČK 0:1 (84' Vladař Tomáš) Diváků: 30

HORAŽĎOVICE - HOLÝŠOV  6:0 (3:0)

Jiří Motl

Branky: Boček Jan 3, Vrzal Václav, Greger Tomáš, Šašek Martin

FK Horažďovice: Přibyl, Šašek, Pikeš, Boček, Stulík, Macoun, Kovář, Petřík, Vachuška, Masopust, Greger, Vrzal, Sládek

Rozhodčí: Brůha;ŽK:0:1; Diváků : 30

NÝRSKO - START LUBY  1:0 (0:0)

Petr Janovský

Domácí v prvním poločase podali slabý výkon a proti snaživým hostům se nedokázali prosadit Ve druhém poločase již přece jenom přibývaly šance , ale prosadit se dokázal až 10 minut před koncem Trefanec.

Rozhodčí Koura

Sestava domácí: Kubečka, Mahovský, Kováč, Němec, Kucharik, Janovský, Havel, Hach, Toman, Trefanec, Jelínek, Nguyen T., Nguyen C., Kopecký

SLAVOJ STOD - TJ SUŠICE  1:4 (0:0)

Pavel Hubáček

Věděli jsme, že nás čeká těžký soupeř, který má celkem dobrou obranu a moc gólů nedostává. První poločas kluci častěji drželi míč na kopačkách, ale velice těžko se prosazovali před brankou domácích. Vypracovali si pouze dvě brankové příležitosti, bohužel je zahodili.

I domácí si vytvořili jednu tutovku, když na brankové čáře odvracel hlavou míč hostující obránce. Na začátku druhého poločasu se domácím podařilo skórovat. Naštěstí kluci dokázali ihned srovnat, když se prosadil  Filip Miškovič. Od té doby domácím pomalu docházeli síly, kluci toho dokázali využít a vstřelili další tři branky. Dvakrát skóroval Jakub Pojar a jednou Jakub Brabec. V závěru mohli domácí snížit z PK, ale Tomáš Vlk si s ním bravurně poradil.

Branky: Jakub Pojar 2, Filip Miškovič a Jakub Brabec

Sestava TJ Sušice: Vlk, Hájek, Hubáček Patrik, Vichr, Dohnal, Kutil, Miškovič, Löffelmann, Brabec, Pojar, Jána, Homolka, Bernátek, Skypala, Hubáček Daniel, Černý

HRADEŠICE - FK ŽÁKAVA  0:3 (0:1)

Milan Černík

Domácím chyběli bratři Vaněčkové, P. Nauš, F. Sedláček a v 1. pol. ještě i J. Makovec, navíc optimální výkon T. Nováčka limituje vleklé zranění. Přesto měli domácí i v pozměněné sestavě na soupeře z předposledního místa tabulky stačit. Podali ale velmi špatný výkon bez potřebného nasazení a bojovnosti, zbytečně se utápěli v kličkách, při kterých ztráceli míč a bojovnější hosté dokázali nabídnuté šance proměnit.

Branky: 37. a 71. Václav Mencl, 68. Petr Byron (PK). Rozhodčí: Jiří Petržílka, ŽK 4:2, 30 diváků

POSTŘEKOV - CHOTĚŠOV  1: 2 ( 1: 2)

FK STAŇKOV - MRÁKOV   3: 3 ( 3: 2)  PK 5:4

S. BLOVICE - MERKLÍN   1: 2 ( 0: 1)