Krajský přebor dorostu mladší 17. kolo 28.-29.3. 2015

KRAJSKÝ PŘEBOR – MLADŠÍ  DOROST

V PŘEŠTICÍCH  ROZHODLA  VÍTĚZNÁ TREFA JAVORSKÉHO

V posledním utkání základní části venku si klatovský mladší dorost udržel naději na udržení druhého místa. Rozhodla o tom přesná trefa Javorského minutu před koncem , která měla konečnou hodnotu zisku  třech bodů.

TJ PŘEŠTICE - KLATOVY  1: 2 ( 1: 0)

Ján Gašpár

Poklidné utkání v čase oběda, bez rušivých okamžiků před brankami až do 16. min., kdy lehký centrovaný míč vypadl našemu brankáři z rukou a hráč domácích  míč zasunul do prázdné brány, 1 : 0. Postupně jsme získávali převahu, ale bez možností dobrého zakončení. Naprostým opakem byl druhý poločas. Hýřili jsme aktivitou od první minuty, gólovou střelu Šleise ještě brankář domácích vyrazil, ale další střelu v 45. min. již dorazil do branky Javorský, 1 : 1. Od této chvíle bylo na hřišti jenom naše mužstvo a brankář domácích, který předvedl řadu výborných zákroků po střelách Kapusty, Kaase, Pivoňky a Šleise. Minutu před koncem již nemohl chytit střelu Javorského, ta skončila v levém horním rohu jeho brány, 1 : 2. Vítězství to bylo šťastné, ale naprosto zasloužené.

Sestava: Šít - Bouberle, Sojka, Bošek, Zedek - Skýpala, Kapusta, Marek, Javorský - Benda, Pivoňka. Dále nastoupili Kaas, Šleis.

TACHOV - DOMAŽLICE   1: 2 ( 0: 2)

ROKYCANY - ZČE PLZEŇ  3:3 (2:2) PK 4:2

SŠ PLZEŇ - VEJPRNICE 4: 0 ( 1: 0)

DOUBRAVKA B - D. H. TÝN  6: 2 ( 4: 2)