Krajský přebor žáci mladší 17 . kolo 28.-29.3. 2015

KRAJSKÝ PŘEBOR – MLADŠÍ  ŽÁCI

STOPADESÁTOU BRANKU VSTŘELIL V TACHOVĚ TOMÁŠ MAREK

Suverénní putování mladších žáků SK Klatovy krajským přeborem ozdobil v pořadí již devatenáctém hraném kole Tomáš Marek. V 50. minutě duelu v Tachově vsítil do sítě domácích v tomto ročníku již 150 branku a také svým hattrickem přispěl k přesvědčivé výhře svého týmu. Velmi pěknými výsledky se může na jaře chlubit i mladší žáci Nýrska. Potvrdilo to i v klání s Blšany, když tomuto soupeři vrátili i s úroky podzimní prohru 5:3 na hřišti tohoto soupeře.

DOMAŽLICE - HORAŽĎOVICE  6: 1 ( 2: 1)

NÝRSKO - FK BLŠANY   7: 2 ( 2: 1)

V.Keřlík

Domácí nastoupili v jarní odvetě proti soupeři zvučného jména s chutí po vítězství a hned v úvodu skórovali, soupeř sice kontroval  gólem  střelou z dálky, ale Okule se do poločasu ještě podařilo  vsítit .Druhý poločas se pak snad jen bez pěti minut nesl v režii domácích, kteří si konečně vylepšili koncovku a zaslouženě vyhráli.

Branky: 6.Kullač Štěpán, 29.Irlbek Filip,32.Szmolen Patrik,33.a 58 Keřlík Aleš, 51.Popovych Sergej(pen.),54. Bastl Adam - 10.Vysočanský J., 44.Jeřábek L.

Rozhodčí:  Bína. Diváků: 25

TJ SUŠICE - VEJPRNICE 2: 6 ( 1: 2)

TACHOV - SK KLATOVY   0: 9 ( 0: 3)

Josef Juraši

Branky:22´,50´,57´ Marek Lukáš, 48´,55´Jílek Petr, 8´Kutka Marek,27´Petrželka Vojtěch,35´Sojka Alexander,42´Kirpal Jakub

Rozhodčí:Černý Tomáš. Diváků 35.

Sestava Klatov:Muknšnábl,Petrželka,Kutka,Sojka,Jílek,Kirpal,Doubek,Marek,Jánský,Burcal, Říha,Šťastný

TJ PŘEŠTICE - START LUBY   3: 1 ( 0: 0)

Radek Pikhart
Utkání divákům příliš fotbalové krásy nenabídlo, byl to spíš boj ve středu hřiště. Po bezbrankovém poločase se Přeštice ujaly vedení, našim mladším žákům se brzy nato podařilo vyrovnat, když se po rohovém kopu Hynka Pikharta dokažál prosadit Leon Janda. K naší smůle byl ale tentýž hráč vzápětí "úspěšný" i po rohu domácích, když usměrnil míč pod břevno vlastní branky. Třetí branka domácích padla až v posledních vteřinách zápasu po hrubé chybě brankáře v rozehrávce.
Branka: Janda Leon.

KOŠUTKA PLZEŇ - ZČE PLZEŇ  3: 3 ( 1: 1) PK 4:5

DOUBRAVKA - SMÍCHOV PLZEŇ  4: 4 ( 2: 3)PK 0:2

NEPOMUK - STŘÍBRO   2: 2 ( 1: 1)  PK 2:3

SENCO - SMÍCHOV  5: 2 ( 1: 1)