DALŠÍ CENNÝ SKALP MLADŠÍKŮ Z KLATOV

NESTAČILA NA NĚ ANI PLZEŇSKÁ VIKTORKA

Dominantním týmem na který mohou být ve fotbalovém klubu SK Klatovy 1898  právem pyšní jsou mladší žáci. Pod vedením trenéra Josefa Jurašiho v této věkové kategorii vysoce vyčnívají nad ostatními účastníky krajského přeboru,  který vedou s náskokem 14 bodů a aktivním skóre 136:10  , ale velmi těžko nachází nějaké přemožitele. Nestalo se tak ani v přípravném zápase se svými vrstevníky reprezentující špičkový klub ČR. Snad se sluší také doplnit, že kádr hráčů Klatov tvoří mimo vlastních odchovanců další hráči z okolí Klatov jako např. z N. Hor , z Měčína či sousedních Lub.

FC VIKTORIA PLZEŇ - SK KLATOVY 1898 1:3  PO TŘ.(0:0/0:1/1:2)

Utkání se hrálo v Plzni na UMT 33.ZŠ  T.Brzkové Skvrňany. Na rozdíl od tradičního soutěžního způsobu kdy se hraje na polovinu  hřiště  3x30 minut s počtem hráčů 7+1 se tento duel hrál  3x20 minut  na celé hřiště  s počtem hráčů 10+1.

Branky Klatov: Zemančík Martin, Kirpal Jakub, Kovářík Karel

Sestava Klatovy: Muknšnábl-Hais,Jiřík,Petrželka,Jánský-Jílek,Kutka,Kirpal-Doubek, Marek, Kovářík.  Střídající: Říha,Zemančík,Fiala,Šťastný.