1. B TŘÍDA skupina B 14. kolo 21. -22.3. 2015

1. B  TŘÍDA  - SKUPINA B

1.B třída – aktuální výsledky

MOCHTÍN SI UPEVNIL DRUHÉ MÍSTO

Jarní premiéry se dočkali také účastníci  1.B třídy. Ve skupině B v účastí týmů z Pošumaví zavládla spokojenost pouze v Mochtíně. Jak by ne, když z obávaného derby v Měčíně si přivezli Mochtínští tři body, upevnili si druhé místo v tabulce a nic neztratili na svého největšího soupeře v souboji o vedení na plzeňskou Košutku.  Zklamáním je bezbodový zisk Chanovic . K truchlení mají  chanovičtí hráči hned dva důvody. Jednak ztratili v tomto ročníku domácí neporazitelnost a  stejně  jako na podzim se Spáleným Poříčím venku, tak i nyní na svém hřišti vysoko  1:4 prohrála. Bez bodů se z venku vrátili další dva zástupci Pošumaví v 1.B třídě Dlouhá Ves a Strážov . Tak se snad chce věřit, že by mohlo zapůsobit kouzlo přísloví „konec dobrý, všechno dobré. Mimo Mochtína pohled na jejich umístění ve spodní části tabulky ale nevěstí nic dobrého.

HAAS CHANOVICE - SP.POŘÍČÍ   1: 4 ( 0: 2)

Jiří Štěrba

Domácí začali zápas výborně. v 1 minutě hosté vykopávali míč z brankové čáry, další obrovskou šanci domácí nedali po TK Soukupa a dorážce Poleny. Hosté opět zachraňovali odkopem na brankové čáře. V 11 minutě špatně rozehrál TK Šulc a hosté po brejku dali první branku zápasu. V 36 minutě se hlavičkou po rohovém kopu trefil Brudna a hosté ze dvou šancí vedli 2 : 0. Po přestávce domácí tlačili´, ale hosté z rychlého útoku trestali 3 : 0. Potom se konečně v závěru zápasu trefil po skrumáži ve vápně hostů domácí Prýmas. V 90 minutě utekl celé domácí obraně Jirka a zvýšil na 4:1 pro hosty. Pro domácí to byl smolný zápas a hodně chyběl zraněný Černohorský.

Branky: 87. Prýmas Jaroslav  -  36.  Brudna, 11. Fiala, 90. Jirka, 77. Rada; ŽK: 1:3, diváků 65.  Rozhodčí : Bogdan Gabriel. ŽK 1:3. Diváků 90.

Sestava domácích: Soukup Karel, Šulc Jiří, Prýmas Jaroslav, Šlehubr Milan, Soukup Petr, Srb Ondřej/62"Petřík Jiří/, Šebek Jan, Pavlovský David/87" Klásek Matěj/, Polena Michal, Klásek Jakub/76" Rada Lukáš/, Polena Josef.

S. MĚČÍN - MOCHTÍN  1: 4 ( 0: 1)

Branky: Němec - Dolejš T., Flodr, Staněk, Čeleda; ŽK: 3:3; ČK: 1:0, diváků 130.

Rozhodčí: Hájek

PŘEŠTICE B - DLOUHÁ VES 1:0 (0:0)

Vyrovnané utkání skončilo šťastnou výhrou pro domácí.

Branky: Žíla; ŽK: 1:1. Diváků 50. Rozhodčí: Sladký, Nesvadba, Škvarda.

KOŠUTKA PLZEŇ – STRÁŽOV  6: 1 (2: 0)

Petr Presl

Strážov nastoupil do utkání s respektem a bez stabilního J.Michela v obraně. Začátek zápasu ještě stačil pokrývat pohyblivé hráče Košutky, ale po zranění M.Šlegla, který          musel odstoupit v 35.minutě a dalším  nepříjemném oslabení, když od 25. do 65. minuty odehrál se zraněným kolenem Aleš Presl, se už domácí dokázali brankově prosadit.

Skóre pomalu narůstalo na straně fotbalovějších domácích hráčů a přesto že hosté měli také několik dobrých příležitostí hlavně po standardních situacích, korekce se dočkali až v závěru z PK, bohužel za rozhodnutého stavu.

Branky: Triner 2, Blaženovský, Forejt, Kalaš, Staňka -70. Kološ; ŽK: 2:2, diváků 30.

Rozhodčí   : Krauz

Sestava Strážova : Javorský Michal, Čížek Vladimír, Janka Luděk, Hosnedl Jiří, Šlegl Marek ( 35.Volf Tomáš ) , Uruba Ondřej, Faltín Tomáš, Chaluš Michal, Denk Milan, Kološ David, Presl Aleš ( 65.Mayer Bronislav )

S. BLOVICE - K.CHLUMČANY 3: 2( 2: 2)

Branky: Hajský, Malý, Stegmuller - Dušek, Kraus ; ŽK: 3:4; ČK: 1:1, diváků 100

FK ŽÁKAVA - ST. SMOLIVEC   1: 0 ( 1: 0)

Branky: Mencl; ŽK: 4:0, diváků 50