Krajský přebor dorostu mladší 16. kolo 21. -22.3. 2015

KRAJSKÝ PŘEBOR – MLADŠÍ  DOROST

KLATOVY - ROKYCANY   3: 2 ( 2: 0)

Ján Gašpár

Mladší dorostenci vstoupili do utkání sebevědomě a s chutí, předvedli kvalitu ve hře s míčem i dobrý pohyb. Záložní řada hrou převyšovala stejnou řadu soupeře, dostávala jej pod tlak, nedařilo se nám však prosadit v koncovce. Až ve 20. min. po pěkné kombinaci ve středu hřiště Matěj Kapusta předložil nádhernou přihrávkou míč k zakončení Skýpalovi a ten se nemýlil, 1 : 0.  Skýpala se prosadil v koncovce na začátku 2. poločasu, počínal si zkušeně již při převzetí přihrávky a pak s klidem zakončil střelou k tyči, 2 : 0. Při další akci Skýpala se předvedl jako nahrávač, předložil centrem před bránu hostí míč Šleisovi a byla z toho šance, kterou nešlo neproměnit, 3 : 0. Jenže brzy jsme oslavovali výhru, polevili jsme a soupeř začal zlobit. Vyslal nám dvě varování a to v podobě tvrdé střely do tyče a pak v samostatném úniku hráče hostí vychytal na poslední chvíli brankář Šít. Asi to bylo málo, neboť v posledních minutách jsme 2 x inkasovali.

Sestava: Šít - Bouberle, Bošek, Sojka, Křepel - Skýpala, Kapusta, Marek, Vlček - Benda, Šleis

DOMAŽLICE - VEJPRNICE  3: 1 ( 2: 1)

D. H. TÝN - TJ PŘEŠTICE  2: 2 ( 0: 1)  PK 4:3

TACHOV - DOUBRAVKA   1: 8 ( 0: 4)¨

ZČE PLZEŇ - SŠ PLZEŇ  3: 2 ( 0: 0)