Okresní přebor mužů 14 . kolo 21. -22.3. 2015

OKRESNÍ PŘEBOR – MUŽI

RÝSUJE SE SILNÝ ČTYŘLÍSTEK

Začátek druhé , jarní části okresního přeboru jen potvrdil, co signalizoval závěr první poloviny přeboru. Na čele tabulky  se rýsuje silný čtyřlístek týmů, Sušice B, Klatovy B, Hradešice a Hrádek , mezi kterými by se mělo rozhodnout o přímém postupujícím do 1.B třídy.  Mezi překvapení lze snad jen zařadit výhru Velkého Boru v Janovicích.

Foto z utkání Mochtín B - Klatovy B KD David Kojan

NEZAMYSLICE - HRADEŠICE 2:3 (1:2)

Branky: 1. a 65.  Soutor Martin  - 10. Melka František,  31. Starec Oldřich,  78. Šmrha Miroslav .  Rozhodčí Kurc Lubomír, ŽK 1:1. Diváků 50.

MĚCHOLUPY - HRÁDEK   1:3 (0:2)

Branky: 50. Kaňák Jan - 12. a 85. Holeček Radek, 31. Franěk PavelRozhodčí Pasytřík Vladimír, ŽK 1:1, diváků 50.

JANOVICE - VELKÝ BOR  1:3 (0:0)

Branky: 66. Hájek Matěj - 54. Vrána Petr, 60. Turek Václav, 68. Beránek Daniel.

Rozhodčí Šmrha Miroslav, ŽK 1:0,. Diváků 50.

MOCHTÍN B - KLATOVY B  0:1 (0:1)

Vyrovnaný zápas, který rozhodla hrubka domácího golmana ve 42.minutě. Hosté se laciným způsobem dostali do vedení a těsnou výhru uhájili.

Branky:  39. Bláha Filip . Rozhodčí Bureš Jiří, ŽK 0:2 , diváků 50.

SUŠICE B - LUBY B  1:0 (1:0)

Vratislav Krulich

Vyrovnané utkání s mírnou převahou domácího týmu. Sušičtí byli lepším týmem zejména v prvním poločase utkání. Ve druhém hosté postupně hru vyrovnali a několikrát nebezpečně ohrozili sušickou bránu. V těchto momentech podržel akcie sušických domácí gólman Ludvar a tak tří bodový zisk zůstává ve městě na Otavě.

Branka: 1.min. Halas Marek. Rozhodčí Šmrha Miroslav,ŽK 1:1 . Diváků: 50.

Sestavy družstev:

TJ Sušice "B":Jan Ludvar, Martin Kalný, Jaromír Králík, Václav Klíma, Tomáš Marek, Marek Halas, Tomáš Klíma, Imrich Varga, Pavel Hubáček, Miroslav Bachroň a Jiří Skuhra. na střídání: Aleš Kůs, Marek Budil, Václav Žežulka, Petr Chmelík a Daniel Řimnáč

Start Luby "B":

Karel Vlach, Jan Koželuh, Michal Lávička, Filip Sýkora, Jakub Hanus, Josef Voráček, Zdeněk Ruckl, Vasyl Sydorenko, Přemysl Voráček, Marek Havlovic a Radek Švec

na střídání: Patrik Kvítek, Pavel Kováč a Radek Kalista

BOLEŠINY – BĚŠINY  2:2(2:1) PK 0:3

František Petrželka

Utkání zcela připomínalo úvodní utkání jarního kola, nerozehranost, nepřesnost a to byly hlavní atributy celého utkání. První branky se dočkali příznivci obou týmů v 15.min.po pěkné kombinaci na pravé straně hřiště se prosadil běšinský M.Vališ.(0-1). Po té se dostali více dohry i domácí a zbytek prvního poločasu byli lepším družstvem a to potvrdili dvěma brankami v běšinské síti v rozmezí 5-ti minut.(střelci Petr Hodl, Pavel Zahálka).Nutno dodat, že v uvedeném čase, se stala běšinská levá strana doslova průchoďákem.

Druhý poločas probíhal ve stejném duchu jako první, domácí měli o něco více ze hry a také se hra trochu přiostřila, k čemuž napomohl také těžký terén. Leč skore  se měnilo na druhé straně, když se dostal k draženému míči na hranici šestnáctky jeden z nejlepších hráčů Běšin T.Matějka a střelou k tyči vyrovnal na 2-2.(71.min.)Bohužel jak už je u něj neblahou tradicí, byl tento hráč během krátké chvíle po dvou ŽK vyloučen. Od této chvíle domácí zamkli hosty u jejich pok. území a hosté se jen sporadicky dostávali na útočnou polovinu. Tento tlak domácích zůstal nevyužit a tak po závěrečném hvizdu rozhodčího Habady, byli s nerozhodným výsledkem spokojenější hosté z Běšin.

O bonusovém bodu tak musely rozhodnout P.K. a tam ukázal své umění brankář Z.Kolář, který bravurně zlikvidoval 2 pokusy domácích(jeden skončil na břevně),běšinští všechny tři proměnili Z.Kolář,J.Vališ,M.Frous),tak 2body putují do Běšin.

Sestava hostů:Z.Kolář-M.Ceplecha(R.Madera),V.Stach,D.Mayer,J.Vališ-F.Mayer, T.Matějka, L.Konig, R.Bulka (Frous.M.)-M.Vališ,M,Brůha.

Branky: 28. Hodl Petr, 33. Zahálka Pavel - 15. Vališ Miroslav, 71. Matějka Tomáš.

Rozhodčí Habada. ŽK  0:4. ČK 0:1 (Matějka Tomáš po 2 ŽK). Diváků : 50.

MALÝ BOR - VRHAVEČ   2:3(0:3)

Branky: 59.Kalčík Tomáš,  83.Jára Karel -  22. a 28. Mundl Karel , 31. Pacner Jindřich.

Rozhodčí : Špindlerová Zuzana, ŽK: 3:6, ČK 0:1 (Vejskal Tomáš po 2 ŽK). Diváků: 80.