Krajský přebor žáci mladší 29. kolo 7. -8.3. 2015

KRAJSKÝ PŘEBOR – MLADŠÍ  ŽÁCI

MLADŠÍCI OKULY PRODLOUŽILI ÚSPĚŠNOU SÉRII

Na úspěšný závěr podzimu navázali mladší žáci Okuly Nýrsko , když v prvním letošním jarním soutěžním klání  prodloužili sérii zápasů bez porážky na sedm. Nicméně navázání  na tuto  sérii již bude velmi obtížné, neboť o víkendu hraje Nýrsko na půdě favorizovaných v tabulce třetích Domažlic .

OKULA NÝRSKO  - NEPOMUK 2:1 (0:1)

V.Keřlík

Okula nastoupila proti papírově silnějšímu soupeři dosti sebevědomě, zatlačila ho jeho půli, když on zahrozil pouze z brejků. Při jednom takovém si pak domácí hráči špatnou kombinací před vlastním brankářem vstřelili gól sami a tak skončila první půle. Druhý poločas se vyznačoval oboustranně bojovným fotbalem, kdy domácí dlouho nemohli překonat hostujícího brankáře a  až v 38.min. srovnal domácí Štěpán Švec, a zasloužené vítězství dokončil v 44.min. Aleš Keřlík.

Branky: 8. Štěpán Švec, 44. Aleš Keřlík - 16.  0:1 vlastní .

FK HORAŽĎOVICE – FK TACHOV   4:7 (1:5)

Branky: Král 3, Bartoš - Sadláček 4,Široký, Všetička,Langr,

Rozhodčí:Brůha; Diváků : 30.

DYNAMO ZČE - SUŠICE 4:1 (1:0)

Pavel Hrubec

První jarní mistrovské utkání nedopadlo pro mladíky ze Sušice vůbec dobře a to nejen výsledkově, ale i předvedená hra byla daleko za výkony z podzimní časti soutěže.

Začátek utkání jsme přitlačili soupeře před vlastní bránu, ale tento tlak byl bez brankových příležitostí. V průběhu poločasu se domácí začali více prosazovat středem hřiště a z této převahy vytěžili první branku.

Do druhé poloviny jsme nastoupili v odhodlání rychle srovnat nepříznivý stav a zlepšit herní projev, který v prvním poločase byl daleko za možnostmi hostujících mladíků. Bohužel toto odhodlání zůstalo za dveřmi kabiny a již v prvních dvou minutách jme prohrávali 0:3. Ke konci zápasu se nám podařilo snížit na 1:3 a následně jsme nevyužili další velkou brankovou příležitost po které jsme po rychlém brejku opět inkasovali. Celkově jsme předvedli velice slabý výkon a domácí tým si za předvedenou hru a bojovný výkon zasloužil kompletní zisk bodů.

Branka Sušice: Štěpán Krůs

Sestava TJ Sušice: Aleš Václ, Vlastimil Grabmüller, Michal Novák, Jonáš Krištof, Pavel Potužák, Adam Pivetz, Marek Podlipský, Štěpán Krůs, Josef Kadlec, Lukáš Kolařík, Karel Harant, Jakub Myslík, Martin Potužák

Utkání Klatovy – Luby se hraje ve čtvrtek  19.3. 16:30 hodin.

STŘÍBRO - SENCO 2: 2 ( 1: 0) PK 4:2

SMÍCHOV - BLŠANY 1:6 (0:3)