Výsledky přípravných a pohárových zápasů z 28.2. a 1.3. 2015

Foto z utkání Jitka Kilbergerová Klatovský deník

Přípravné zápasy

SK KLATOVY 1898 A - FK HORAŽĎOVICE 10:0 (4:0)

Martin Janda

Utkání hrané ve Velkých Hydčicích, kde byl soupeřem poslední celek krajského přeboru, brankově odstartoval Karel Krejčí. Poté přidal dva góly Lukáš Bezděk. Do šance se dostal také soupeř, když se ve vápně uvolnil Forman, ale Rojík vytáhl dobrý zákrok. V prvním poločase se ještě prosadil Lukeš po kombinaci s Kadlecem.

Druhý poločas soupeř prakticky odpadl a kromě jedné šance se na nic nezmohl. Na naší straně se prosadil po centru Bezděka a ráně pod břevno Gyorgy. Totožnou akci z druhé strany a centr Lukeše zakončil dalším gólem Vítovec. Svůj druhý gól si připsal Gyorgy, trefil se také nejlepší střelec přípravy Harmady a branku proti svému klubu vstřelil i Kotrba. Dvě minuty před koncem se ještě po rohovém kopu prosadil Kadlec a uzavřel skóre zápasu.

Již příští týden přivítáme na svém hřišti Český Krumlov a bude to určitě jiná jízda. I proto bude potřeba vaší podpory! Všichni jste zváni na stadion Rozvoj, výkop je v 14:30 hodin.

Sestava: Rojík (45. Opl) - Veselka (45. Vítovec), Janda, Žáček, Lukeš (70. Veselka) - Sýkora (45. Gyorgy), Kotrba, Mészáros (15. Matějka Daniel), Kadlec - Krejčí (45. Harmady), Bezděk

Branky: Bezděk 2, Gyorgy 2, Krejčí, Kadlec, Lukeš, Kotrba, Harmady, Vítovec

SUŠICE - PŘEŠTICE  2:4 (0:3)

Po nevýrazném výkonu domácích v prvním poločase ve druhé části zápasu svého soupeře uzamkli na jeho polovině hřiště, vytvořili si řadu gólových příležitostí, ale jejich střelci v koncovce zcela zklamali.

Vrhel , Páleník - Bešta 3, Zdeněk.

SUŠICE - SEDLICE 4:3

TJ SOKOL PAČEJOV – SK VACOV 3:1 (1:0)

Poslední přípravné utkání před ostrým startem sehráli pačejovští ve Velkých Hydčicích proti účastníkovi jihočeské 1. A třídy Vacovu. Generálka se vydařila na výbornou. Pačejov po celý zápas kontroloval hru a nepustil Vacov do vyložených šancí. Utkání řídil Jiří Petržilka.

Branky za Pačejov : Klásek, Ticháček, Kubaň J.

Sestava: Kozlík – Polena – Pavelec (K) – Kubaň M. – Žák – Hlůžek – Klásek – Panuška – Ticháček - Pelouch – Kubaň J.

Střídali: Hosnedl P. – Vavřička – Kalčík .

MĚČÍN  -  BOLEŠINY  0:2 (0:0)

Bojovné utkání, ve kterém byly střelecky úspěšnější hráči Bolešin.

Branky :  Hess 2.  Rozhodčí  Miloš Harmady

Dorost

TJ SUŠICE- SOKOL HRADEŠICE  5:1  (2:0)

Pavel Hubáček

Hosté přijeli k zápasu oslabeni o 8 svých hráčů. Domácí nastoupili téměř kompletní ,  byli jasně lepší a zaslouženě zvítězili.  Jejich vítězství mohlo být ještě výraznější, kdyby řadu dalších šancí proměnili.

Branky za Sušici : Brabec 2, Vichr, Jána, Kutil.

Sestava TJ Sušice: Šoural, Hubáček Daniel, Vichr, Hubáček Patrik, Vítovec, Kutil, Čanecký, Miškovič, Brabec, Hájek, Dohnal, Skypala, Löffelmann, Bernátek, Jána, Homolka

Zimní turnaj Sokola Měčín

ŽINKOVY - MĚČÍN  1:2 (0:2)

Evžen Veselý

První polovina utkání byla v režii Měčína . V druhém poločase byla aktivnější hráči Žinkov , kterým se podařilo v závěru utkání brankou Hory zápas zdramatizovat.

Branky:  80. Hora - 15. Štampach, 28. Kojan  .  Rozhodčí  Milan Hovorka, ŽK 4:2.

Utkání Švihov – Radkovice bylo odloženo z důvodu soustředění  Radkovic. Zápas bude odehrán v náhradním termínu dle dohody obou soupeřů.

Zimní turnaj EL-WEST v Sušici

Skupina A

HRÁDEK - STRÁŽOV 3:2 (0:2)

Hosté  stejně jako v úvodním zápase turnaje s Dlouhou Vsí šli do vedení. Hrádek jejich dvoubrankové manko z první půle po přestávce nejen vymazal, ale penaltou Václava Holečka si připsal do tabulky první dva body, zatím co jeho soupeř vyšel bodově znovu naprázdno.

Branky: 55. Rychtařík Leoš, 67. Brabec Jiří ml. (PK) a 72. Holeček Václav (PK) - 6. Chaluš Michal , 31. Mayer Bronislav. Rozhodčí Václav Lojík, ŽK  3:1.

SK Kovodružstvo  Strážov:

Jiří Franc, Petr Thurnvald Michal Chaluš, Jiří Hosnedl, David Kološ, Milan Denk, Ondřej Uruba, Tomáš Faltýn, Luděk Janka, Bronislav Mayer, Aleš Presl, Ondřej Janský a Tomáš Volf

Svatobor  Hrádek:

Václav Ryba, Karel Švík, Zdeněk Kodýdek, Jan Oliva, Václav Holeček, Luboš Šoural, Miroslav Kolář, Jiří Brabec ml., Libor Kutil st., Tomáš Adamec, Jakub Švelch a Leoš Rychtařík

Foto z utkání Jaroslava Staňka ZDE

TATRAN  DLOUHÁ VES - SOKOL  HRADEŠICE  1 :2 (0:0)

Branky: 78´ Martin Krůs  -  54´ František Melka, 58´ Jiří Kopal

Rozhodčí: Jiří  Petržilka

Tatran  Dlouhá Ves:

Radek Hanzl, Ondřej Goby, Stanislav Valhoda, Pavel Šperl, Jakub Mirvald, Martin Krůs, Petr Pechek, František Blažek, Jan Hubený, Pavel Švec, Martin Kulhánek, František Keila, Václav Kopa, Filip Dryje, Ondřej Koryťák, Petr Trčan a Petr Švajka

Sokol  Hradešice:

František Míček, Pavel Řezáč, Milan Hlaváč, Alexandr Čugujev, Patrik Melka, František Melka, Lukáš Melka, Jan Hnojský, František Šašek, Jiří Kopal, Michael Buchta, Václav Metlička, Oldřich Starec a Daniel Vávra

Foto z utkání Jaroslava Staňka ZDE

Skupina B

TJ  SUŠICE  „B“-  SOKOL  MOCHTÍN   4 : 3(1 : 2)

Branky: 13´ a 66´ Jiří Skuhra, 47´ Imrich Varga, 76´ Daniel Řimnáč  -  14´ a 32´ Jaroslav Cihlář, 79´ Tomáš Dolejš

Rozhodčí: Zdeněk  Říha, ŽK 0:3