PŘÍPRAVNÉ ZÁPASY 14.-15.2.

BLATNÁ - SK KLATOVY 1898 1:2 (1:0)

Martin Janda

Utkání hrané na UMT v Blatné ve kterém domácí účastník 1.A třídy jihočeského regionu podle papírových předpokladů odlehl hostů připravujícím se na jarní boje v divizi.

Branky za Klatovy : Gyorgy, Jůda

Sestava 1. poločas: Herman - Wágner (20. Vítovec), Janda, Veselka - Sýkora, Mészáros, Jůda, Kotrba - Dolanský, Bezděk, Krásný

Sestava 2. poločas: Opl - Vítovec, Janda, Mészáros, Veselka - Brož Martin, Jůda, Kotrba (70. Sýkora), Gyorgy - Krejčí, Bezděk

MĚČÍN - MĚCHOLUPY 5:5 (2:3)

Evžen Veselý

Branky: Klíma, Duchek Petr, Duchek Jan, Kojan, Krotký - Javorský 2 ,Bálek, Kaňák, Bečka

Rozhodčí : Pastyřík Vladimír

SUŠICE – HOLÝŠOV (nehráno)

Utkání nebylo sehráno pro nedostatek hráčů hostů, kteří se při soustředění v Sušici potýkalo s velkou marodkou tohoto týmu.

Dorost :

SUŠICE – HORAŽĎOVICE 6:0 (2:0)

Pavel Hubáček

První přípravný zápas se domácím dorostencům vydařil. Po dobrém výkonu porazili o své nejlepší hráče oslabené družstvo z Horažďovic vysoko 6:0. Celý zápas byli jasně lepším týmem a ještě dost šancí zahodili.

Branky: Dohnal, Lóffelmann, Bernátek, Černý, Brabec, Pojar