PŘÍPRAVNÉ ZÁPASY - předehrávka zimního turnaje v Bílukách 7. - 8.2. 2015

VÝSLEDKY ZIMNÍCH TURNAJŮ A PŘÍPRAVNÝCH ZÁPASŮ    7. -  8.2. 2015

Mladší žáci:

TJ Sušice - Přeštice 1:5

Branku da domácí dal Harant

SK KLATOVY 1898 A  -  OSEK 3:1 (1:0)

Na UMT ve Strakonicích  byl v dalším přípravném zápase  diviznímu SK Klatovy 1898 soupeřem TJ Osek. Tento tým  je po podzimu s jedinou prohrou a s pětibodovým náskokem na čele   krajského přeboru jihočeského kraje a byl celku z města pod Černou věží důstojným soupeřem.

Branky SK Klatovy : Bezděk, Krejčí, vlastní

Sestava 1. poločas: Rojík - Wágner, Janda, Žáček, Lukeš - Sýkora, Mészáros (Jůda), Kotrba, Kadlec - Krejčí, Bezděk.

Sestava 2. poločas: Sláma - Wágner (Lukeš), Vítovec, Štengl, Veselka - Brož Martin, Jůda (Kotrba), Matějka Daniel, Kojan - Krejčí (Kadlec), Harmady

Program přípravných zápasů Klatov pokračuje v sobotu 14.2. kdy se na UT v Blatné od 15:00 střetne s domácí TJ Blatnou, osmým týmem 1.A třídy jihočeského regionu.  Ve středu  18.2. od 17:00 hrají Klatovy v Plzni na UMT ve Švrňanech se Slávíí Vejprnice. V sobotu 21.2. na umělce ve Zruči by měly Klatovy nastoupit proti týmu ze SRN který je Vejprnice – Klatovy od17:00 hř. MUT ve Švrňanech, 21.2. ve Zruči na UMT s týmem ze SRN ,  který  v té době bude v místním sportovním areálu na soustředění. Poslední přípravný zápas před úvodním jarním domácím divizním duelem   s Českým Krumlovem  ještě absolvují svěřenci trenéra Dejmka  v sobotu  28.2. od 14:00 ve Velkých Hydčicích duel  Horažďovice – Klatovy.

TJ SUŠICE "B" - HARTMANICE 2:5 (1:3)

Branky za sušickou rezervu : Tomáš Klíma a Jiří Bešta