Krajský přebor žáci mladší 13. kolo 15.-16.11. 2014

KRAJSKÝ PŘEBOR – MLADŠÍ  ŽÁCI

BRANKOSTROJ LÍDRA SE ZASTAVIL NA DEVATENÁCTI GÓLECH

V závěrečném podzimním kole  lídr tabulky SK Klatovy  1898 vysokým dvouciferným vítězstvím 19:0(!!)  přidal poslední ozdobu ve formě třešničky na  pomyslném dortu určenému  podzimnímu vládci krajského přeboru mladších žáků! S přibývajícími koly stále úspěšnější mladšíci TJ Sušice tentokráte doma prohrou v derby s Nýrskem  v tabulce propadli ze třetího na páté místo.  Polepšilo si Nýrsko  a po remíze Lub ve Vejprnicích se na tento tým bodově dotáhlo.

Klikni zde       VÝSLEDKY – TABULKY – STATISTIKY – HRÁČI

KLATOVY - PLZEŇ SMÍCHOV 19:0 (6:0)

V posledním zápase podzimní části této soutěže si domácí tým v tréninkovém tempu zakombinoval a s chutí zastřílel. Hosté mohou děkovat jen svému brankáři, který je zachránil svými výbornými zákroky od daleko vyššího debaklu.

Trenér Klatov Josef Juraši:" Chtěl bych svým svěřencům poděkovat a pochválit je za příkladný přístup k tréninkovým jednotkám i za předváděnou líbivou kombinační hru při mistrovských zápasech po celou podzimní sezónu, která se musela jejich fanouškům a rodičům líbit. Věřím, že si toto nadšení a pracovitost přenesou i do jarní časti.

Branky: 14´,15´,31´,53´Marek Lukáš,16´,40´,60´Kutka Marek,23´,34´,55´Kirpal Jakub,  36´,43´ (PK),44´Jílek Petr,22´,51´Sojka Alexander,12´ Muknšnábl Filip,47´Burcal Ondřej, 37., 50. Fiala Jakub

Rozhodčí: Hovorka Milan, diváků 20.

Sestava Klatov:  Šedivec, Jiřík, Petrželka, Sojka, Jílek, Kirpal, Marek, Muknšnábl, Jánský, Burcal, Kutka, Říha, Kovařík, Fiala , Doan.

VEJPRNICE  - LUBY 3: 3 ( 2: 1) PK 3:2

FK HORAŽĎOVICE – SENCO DOUBRAVKA  2:4 (0:4)

Branky za domácí: Masopust Jakub, Král Luboš. Rozhodčí : Hovorka Milan, bez karet, diváků 30.

SUŠICE - NÝRSKO 0:3 (0:0)

V.Keřlík

První poločas se vyznačoval oboustranným bojovným fotbalem, kdy akce obou týmů končily na dobře organizovaných obranách. Začátek druhého poločasu patřil domácím fotbalistům ze Sušice, ale s přibývajícími minutami se Okula dostala do hry a potvrdila přeci jen svoji větší fyzickou vyspělost, která nakonec dominovala nad hezkou kombinační hrou mladíků ze Sušice  a třemi vstřelenými góly potvrdila Okula svoji zlepšující se formu v posledních zápasech.

Branky: Filip Irlbek, Jan Valachovič, Adam Bastl .